Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Sobotní Apetit piknik 2012 Vám polechtá chuťové pohárky v parku na Karlínském náměstí

apetit piknik 2012
www.apetitonline.cz
22.06.2012 23:23 |

Časopis Apetit již druhým rokem pořádá oblíbenou kulinářskou a gastronomickou akci - Apetit piknik 2012! Dobře naladění a příjemně vyhládlí se návštěvníci sejdou již tuto sobotu 23. června 2012 v parku na Karlínském náměstí v Praze 8 (vstup je zdarma). 

Seznámíte se a ochutnáte 
Už teď se můžete začít těšit na naše milované kulináře, osobité food blogery, kteří umějí o jídle nejen psát a mluvit, ale i ho sami připravovat. Těšte se na ověřené farmáře a maloproducenty i na nadšené amatéry. Ti všichni vám předvedou pestrou škálu lahůdek, které umějí, které je baví a pro které mají vášeň: ovčí sýry, pivní speciality, exotické polévky, netypické čokolády, sušenky a vdolky naslano, výtečné paštiky, vína malých vinařů, francouzské makronky, koláče, quiche, džemy, muffiny, cupcaky, cheesecaky, zmrzliny i chleba. 

Užijete si vy i děti 
Ve skvělé atmosféře nasycené nepřebernými vůněmi potkáte staré přátele či nové známé a spolu s nimi si můžete v parku najít místečko pro vlastní minipiknik. ‚Z dálky‘ vám budou k jídlu a k tanci hrát Santiago Ferreira, Chamber Worcester, Charlie One & The Chocolate Factory, Fast Food Orchestra. Děti se zatím zabaví na přilehlém hřišti, kde na ně dohlédnou pracovníci karlínského domu dětí a mládeže Spektrum. 

Uvidíte a nakoupíte
Na programu jsou i cooking show Apetitu na téma původní vietnamská kuchyně, jídla k pivu nebo vinné etikety nebo soutěž o nejlepšího kulináře celé akce. Ke koupi budou i vyhledávané kuchařky Edice Apetit, předplatné časopisu Apetit s hodnotným dárkem, limitované edice triček Apetit s originálním motivem pikniku

 

Zdroj: http://www.apetitonline.cz/piknik/o-piknikPřidej komentář