Magazín kulturního dění v Praze a okolí

V sobotu obsadí park na Karlínském náměstí milovníci gastronomie - Apetit piknik 2011

Apetit piknik
Apetit piknik 2011
29.09.2011 22:47 | Časopis Apetit připravil pro všechny milovníky dobrého jídla, pití a domácího vaření první kulinářský trh Apetit piknik. Proběhne v sobotu 1. října od 10 do 18 hodin v parku na Karlínském náměstí v Praze. Návštěvníci budou moci nakoupit i ochutnat sezonní ovoce a zeleninu i produkty našich oblíbených farmářů a poznat se s novými kulinářskými hvězdami.


Časopis Apetit se chce podělit se svými čtenáři o vše, co mu chutná, a proto organizuje originální Apetit piknik: 1. kulinářský trh časopisu Apetit. Uskuteční se v sobotu 1. října od 10 do 18 hodin v parku na Karlínském náměstí v Praze 8. Vstup na Apetit piknik i parkování jsou po celý den zdarma.

Na Apetit pikniku mohou návštěvníci nakoupit a ochutnat domácí výrobky našich oblíbených farmářů a maloproducentů, objevit nové kulinářské hvězdy z řad čtenářů Apetitu. A především se naživo potkat s redakcí časopisu Apetit. Ve speciální kulinářské poradně budou redaktorky osobně odpovídat čtenářům na dotazy týkající se vaření.

Z trhovců nabídnou svoje produkty pivovar Kocour, vinný bar a sklep Vínograf, ledové čaje True Tea, Frolíkova káva, Včelařství Filip Liška aj. Za výhodné ceny budou k dostání i oblíbené kuchařky z Edice Apetit.

K jídlu patří dobrá nálada, a tak se budou návštěvníci Apetit pikniku celý den skvěle bavit! Během kuchařských show se jim představí redaktorky Apetitu v akci, můžou si popovídat s přáteli, zasoutěžit si nebo si poslechnout kapely "k nakousnutí" – Chilli Cookies, Simple Muffin, Charlie One and the Chocolate Factory a další. Souběžně s Apetit piknikem probíhá na Karlínském náměstí u kostela sv. Cyrila a Metoděje také pravidelný farmářský trh.

Časopis Apetitu přináší svým čtenářům pouze ověřené recepty, které redakce vždy osobně uvaří a ochutná. Ve stejném duchu připravila také Apetit piknik. Návštěvníci se seznámí s těmi nejlepšími chutěmi a vůněmi, za které Apetit ručí. Cílem Apetit pikniku je také podpořit zájem čtenářů časopisu Apetit o regionální potraviny, produkty českých farmářů i jejich vlastní nadšení při vaření s Apetitem a za použití kvalitních surovin. Více informací o akci je na www.apetitonline.cz/piknik.


Přidej komentář