Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Za gurmánským zážitkem – Tastes of the World

Tastes of the World
Tastes of the World
12.09.2013 12:40 | redakce ZaKulturou.cz

Nejen pro milovníky kvalitního vína, ale také lihovin, destilátů, vytříbených cukrovinek a ostatních pochutin je určeno setkání s názvem Tastes of the World. Účastnit se ho můžete v barokním Michnově paláci na Praze 1 od pátku 27. září do neděle 29. září, a to vždy od 14:00 do 21:00 hodin. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji TICKETPRO za 129 korun nebo na našem eshopu eshop.wineworld.cz, v místě konání potom za 149 korun.

Třídenní festival vás přenese do gurmánského světa, ve kterém ochutnáte nevšední delikatesy, jako například kravské a ovčí sýry, kachní terinky s cibulovou marmeládou, k dostání budou i čokolády s netradičními příchutěmi (chilli, pepř, zázvor), voňavá káva, znamenité likéry a mnoho dalších. Hlavním lákadlem jsou ale světová vína, ať už z tradičních vinařských států Francie, Itálie, Španělska či Jižní Ameriky, nebo méně obvyklých destinací typu Čína, Libanon, Izrael a z Nového Světa. Kromě volných degustací nabídne Tastes of the World také bohatý doprovodný program, jímž vás provede známý moderátor Libor Bouček. V něm se například dozvíte, jak správně párovat francouzská vína a sýry nebo se zúčastníte řízené degustace. Návštěvou festivalu navíc přispějete na dobrou věc – z každé prodané vstupenky totiž poputuje 5 korun na konto sbírky Světluška, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým postižením.

Kompletní informace o akci včetně menu s degustovanými produkty naleznete na www.tastes.eu. Přijďte na Tastes of the World a dopřejte si nevšední gurmánský zážitek!


Tastes of the World
Tastes of the World


Tagy: gastroakce, Gastronomie, gurmán, gurmánský zážitek


Přidej komentář