Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Ateliér 3D chystá pěveckou soutěž pro adepty muzikálu

untr01
Garantem soutěže pro adepty muzikálu je herec Jiří Untermüller, jenž zároveň vede celoroční kurz muzikálového herectví
05.04.2017 16:58 | Ladislav Lhota

Na neděli 9. dubna připravuje Ateliér 3D Jihočeského divadla veřejnou pěveckou soutěž do muzikálového projektu, který se bude realizovat v sezoně 2017 - 18. Soutěž je určená všem, kdo chtějí na vlastní kůži vyzkoušet profesionální jeviště a zazpívat si slavný muzikálový song nebo šanson. Zúčastnit se mohou zájemci všech věkových kategorií. Nezáleží na civilní profesi, není nutná ani zkušenost s vystupováním na veřejnosti.

ČESKÉ BUDĚJOVICE – Vítězové pěvecké soutěže dostanou možnost přednostní a zvýhodněné účasti v celoročním kurzu muzikálového herectví, který vede Jiří Untermüller, člen činoherního souboru JD, a dostanou šanci zapojit se do muzikálového projektu v příští divadelní sezoně. První soutěžní kolo se uskuteční v prostoru Studiové scény JD Na Půdě v neděli 9. dubna od 14 hodin. Účastníci se budou prezentovat třemi písněmi před odbornou porotou. Postup do druhého kola jim porota oznámí na konci vystoupení.

Třetí kolo se stane součástí galakoncertu Zpívám, tedy jsem, ve velkém sále Jihočeského divadla ve středu 3. května od 19 hodin. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji JD. Garantem soutěže je spolu s Jiřím Untermüllerem také Michala Piskačová, šéfka Ateliéru 3D. Zájemci o účast v pěveckém klání mohou získat bližší informace na e-mailové adrese atelier@jihoceskedivadlo.cz, případně mohou volat na číslo 603 181 612 (Michala Piskačová, Ateliér 3D).

(tzd – lho)
Foto Petr NeubertPřidej komentář