Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Bratři Ebenové přijedou Zpátky do Třeboně

ebe01
Příležitost vystoupit v rámci festivalu Okolo Třeboně ani letos nevynechají bratři Ebenové se svými hudebními přáteli. Koncert s titulem Zpátky do Třeboně se uskuteční v KC Roháč 10. října
27.09.2021 14:07 | Ladislav Lhota

V rámci kulturního festivalu Okolo Třeboně se v jihočeském městě ležícím u hráze rybníka Svět představí s koncertním vystoupením Marek Eben, jeho bratři Kryštof a David a jejich hudební přátelé. Koncert tohoto uskupení zde sklidil úspěch již v roce 2019, ale i v předchozích festivalových ročnících. Tentokrát se Ebenové a spol. představí s programem Zpátky do Třeboně v Kulturním centru Roháč v neděli 10. října od 19 hodin.

TŘEBOŇ – Bratři Marek, Kryštof a David Ebenové a spolu s nimi další přední hudebníci Pavel Skála, Jaromír Honzák a Jiří Zelenka zahrají průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější. V rámci festivalu Okolo Třeboně se chystá rovněž adventní koncert Třeboňských pištců. Měli by se představit v Divadle J. K Tyla 27. listopadu. Po dlouhé pauze způsobené pandemií to bude jejich první třeboňské vystoupení. Vstupenky s místenkou lze zakoupit na stránkách pořadatele v obchodě www.okolotrebone.cz.

(lho, tzf)
Foto archiv Okolo Třeboně



Přidej komentář