Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Jazzový Tábor nabídne čtyři koncerty na náměstí

taj01
Čtyři koncerty plné jazzu a swingu zpestří 17. července prázdninovou náladu na Žižkově náměstí v historickém centru Tábora
05.07.2021 11:37 | Ladislav Lhota

Jako součást Táborského kulturního léta uspořádá Město Tábor na Žižkově náměstí v historickém centru jednodenní hudební přehlídku Jazzový Tábor, kterou v sobotu 17. července vyplní utěšená nálož jazzu a swingu. Vystoupí Kateřina Syrná & Friends, Ondra Kříž a hosté, Eva Emingerová + Trio resp. Ondřej Ruml s Jazz kvintetem. První koncert startuje v půl páté odpoledne, poslední v devět večer. Vstupné je zdarma.

TÁBOR – Před publikem se objeví kytaristka a zpěvačka Kateřina Syrná, kterou charakterizuje sametový hlas a výjimečný kytarový projev. Její doprovod tvoří Jonáš Kolibík (kontrabas), Borek Kolibík (bicí) a Jakub Valeš (pozoun). Poté nastoupí soběslavský klávesista Ondra Kříž, jehož hosty tentokrát budou Pavla Ambrožová (zpěv), Emanuel Nesu (zpěv), Jirka Řapek (kytara) a Pedram Dilmaghani (cajon, perkuse). Jako třetí se představí Eva Emingerová, jazzová zpěvačka s neobyčejně poutavým hlasem a mimořádným žánrovým přesahem. Finále obstará všestranný hudebník a zpěvák Ondřej Ruml s Jazz Quintetem s programem Jdeme na Ježka (písně Ježka, Voskovce a Wericha).

(lho)
Foto archiv Města Tábor


taj02


Přidej komentář