Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Jihočeské divadlo od 12. října zastavuje provoz

gff01
Aktuální epidemická situace připomíná bouři, při níž lidé s nadějí hledí ke světlu majáku. Podobný výjev nabízí plakát k chystané inscenaci Jihočeského divadla s názvem Muž dvojhvězdy, která by měla mít premiéru před Otáčivým hledištěm v Českém Krumlově 10. června 2021
09.10.2020 14:47 | Ladislav Lhota

V souladu s mimořádnými opatřeními Vlády České republiky ruší Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích s platností od 12. do 25. října 2020 veškerá představení na svých scénách včetně kurzů a programů Ateliéru 3D a kurzů Baletní školy. Během této doby nebude v provozu ani pokladna JD a zastavuje se prodej vstupenek s výjimkou Otáčivého hlediště pro sezonu 2021. V platnosti zatím zůstává program nachystaný od 26. října.  

Č. BUDĚJOVICE – Není zřejmé, kdy se Jihočeské divadlo znovu otevře pro veřejnost. Proto nelze žádat o výměnu zakoupených vstupenek. Žádosti o vrácení vstupného mohou diváci adresovat na e–mail pokladna@jihoceskedivadlo.cz. Od 26. října se pokladna v historické budově otevře v omezených časech pouze pro vracení vstupného. „Jsme vděční za přízeň, kterou nám v této době zachováváte. Od srpna jsme hráli před vyprodanými i poloprázdnými hledišti, ale vždy jsme se setkali s vřelými ohlasy nejvěrnějších diváků. Moc si toho vážíme. O spuštění prodeje budeme informovat hned jak bude zřejmé, že divadla mohou znovu hrát,“ ujišťuje ředitel JD Lukáš Průdek.

(lho, tzd)
Foto archiv Jihočeského divadlaPřidej komentář