Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Milk & Honey vychází po čtyřiačtyřicáté

zmh01
Čtyřicáté čtvrté číslo kulturně společenského čtvrtletníku Milk & Honey se představí veřejnosti v nedávno vytvořeném prostoru PPPilot, který se nachází v zadním traktu českobudějovického KD Slavie. Aktuální vydání doprovodila kresbami Petra Herotová
16.03.2022 14:03 | Ladislav Lhota

Redaktoři kulturního a společenského magazínu Milk & Honey oficiálně představí nové číslo čtvrtletníku, který bude mít pořadové číslo 44. Akce se uskuteční v prostoru PPPilot v zadním traktu českobudějovického DK Slavie v pátek 18. března od 19 hodin. Na stejném místě se také na jediný večer vystaví kresby Petry Herotové, jimiž autorka doprovodila aktuální vydání zmiňovaného časopisu, a ozkouší se Klipový tucet, zbrusu nový formát komentované prohlídky hudebních klipů s moderátorem Ricardo Picantem.

Č. BUDĚJOVICE –  Téma čerstvě vycházejícího Milk & Honey vystihuje podtitul Opakování, série, repetice. Redaktoři si posvítili na televizní seriály a sériové vrahy, pustili se i do vážnějších úvah o fenoménu opakování či kopírování. Doprovodné kresby Petry Herotové vznikly na téma kopírování a kopie ve výtvarném umění i všedním životě.

Milk & Honey vychází pravidelně osmým rokem. Zaměřuje se na literaturu, výtvarné umění, architekturu, rovněž na environmentální a sociální problematiku. Každé číslo si nese vlastní téma, periodikum vychází čtyřikrát ročně. Autoři se podílejí na obsahu bez nároku na honorář. Tiskovinu lze bezplatně získat na distribučních místech v krajské metropoli a několika dalších jihočeských obcích a městech.

(lho, jip)
Foto archiv Milk & Honey


zmh02


Přidej komentář