Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Radůza pojede Okolo Třeboně až koncem června

oko01
Koncert oblíbené zpěvačky, šansoniérky, písničkářky, harmonikářky a také hudební skladatelky Radůzy pro třeboňské publikum se přesouvá z únorového na červnový termín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti
12.02.2021 10:35 | Ladislav Lhota

Jubilejní 30. ročník hudebního a nejen hudebního festivalu Okolo Třeboně letos odstartuje až 28. června – pokud dovolí Mr. Koronavirus – koncertem zpěvačky Radůzy, který se původně chystal na únor, ale pandemická situace si vynutila posunutí termínu. Vstupenky zakoupené na únorové vystoupení oblíbené šansoniérky, písničkářky, harmonikářky a hudební skladatelky zůstávají v platnosti.

TŘEBOŇ – Předprodej vstupenek na letní koncerty spustili organizátoři festivalu Okolo Třeboně již na sklonku minulého roku. V prodeji jsou prozatím koncerty Radůzy, Spolektivu, Babouků, Bárky a Václava Hudečka. Posledních pár vstupenek ještě zůstalo v pokladně na tradičně vyprodané představení Žižkovského divadla Járy Cimrmana – České nebe. V průběhu března půjdou do prodeje lístky na koncerty Karla Plíhala, Nezmarů, Fleretu a Hradišťanu. Vše se odvine od jednání ohledně míst konání koncertů a dalšího vývoje vládních protipandemických opatření.

(lho)
Foto archiv festivalu Okolo Třeboně


oko02


Přidej komentář