Magazín kulturního dění v Praze a okolí

V turistickém informačním centru lze pořídit vánoční dárky

tic01
Turistické informační centrum jižní Čechy v českobudějovickém DOC Mercury navštíví měsíčně kolem třech tisíc lidí. Aktuálně zde mohou zakoupit i speciální vánoční dárky
16.12.2019 12:18 | Ladislav Lhota

V Turistickém informačním centru jižní Čechy, které sídlí v přízemí Dopravně obchodního centra (DOC) Mercury v Českých Budějovicích, si návštěvníci vedle potřebných údajů spojených s cestováním a turistickou nabídkou kraje mohou opatřit také originální vánoční dárky – speciálně sestavené dárkové balíčky, obsahující celou škálu regionálních produktů ryze jihočeských výrobců.

Č. BUDĚJOVICE – Služby krajského turistického „íčka“, jehož zřizovatelem je Jihočeská centrála cestovního ruchu (JCCR), využije měsíčně v průměru okolo třech tisíc lidí. „Úplnou novinkou jsou vánoční tematické balíčky. K mání je sladký, voňavý, čajový, medový, budějovický, krumlovský. Zájemci je mohou zakoupit již připravené nebo si je nechají sestavit dle vlastního přání. Základní Sladký balíček obsahuje levandulový karamel od Vaška, pečený čaj z chelčické chráněné dílny, hořkou čokoládu s motivem Třeboně a třeboňského marcipánového kapříka pro štěstí,“ říká Radek Dvořák, vedoucí krajského Turistického informačního centra jižní Čechy.

Oblíbenými suvenýry v prodejním portfoliu krajského informačního turistického centra jsou cestovatelské magnetky s motivy jihočeských zajímavostí. Z kompletní nabídky je možné vybírat také prostřednictvím jihočeského e-shopu. „Velmi časté jsou nyní dotazy týkající se českobudějovických adventních trhů na náměstí Přemysla Otakara II., zpravidla v době, kdy má zavřeno městské infocentrum,“ doplňuje Radek Dvořák. Krajské Turistické informační centrum jižní Čechy v DOC Mercury v českobudějovické Nádražní ulici je otevřené denně, až na výjimky včetně sobot, nedělí a svátků, od 8 do 20 hodin.

(lho, tzc)
Foto archiv JCCR


tic02
tic03


Přidej komentář