Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vlasta Redl a Jeho kapela otevřou sezonu ve Vodňanech

vre01
Vlasta Redl, zpěvák, textař a hráč na mnoho nástrojů, přijede s Jeho kapelou otevřít podzimní sezonu režírovanou Městským kulturním střediskem ve Vodňanech
03.09.2021 15:53 | Ladislav Lhota

Městské kulturní středisko Vodňany otevírá podzimní sezonu koncertem moravského zpěváka, textaře a multiinstrumentalisty Vlasty Redla a Jeho kapely. Příjemný hudební večer si mohou zájemci vychutnat v sále kulturního domu v Zeyerových sadech 10. září od 19.30 hodin. Vstupenky za 400 korun lze zakoupit v předprodeji na portálu goout.net nebo ve vodňanském kulturním domě v rámci běžné pracovní doby. Pokladna bude k dispozici také hodinu před začátkem představení.

VODŇANY – Dvaašedesátiletý rodák z Nového Jičína označuje sám sebe samorostlým všeumělem. Skladatel, textař a zpěvák, spisovatel, studiový hráč, aranžer, hudební režisér a producent Vlasta Redl se podílel na vytvoření bezmála šedesáti alb a zařadil se rovněž mezi autory divadelní a filmové hudby. Jeho hudební tvorba je žánrově nevyhraněná a těžko definovatelná. Snadno rozpoznatelný je však jeho osobitý autorsko-aranžerský rukopis, který často kombinuje tradiční melodické a harmonické linie moravského a slovenského folklóru s progresivními prvky současných hudebních směrů (rock, r&b, jazz, funky, blues). Příležitostně vystupuje i bez kapely jako písničkář s kytarou.

(lho, tzk)
Foto archiv KD VodňanyPřidej komentář