Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Výstavy v Táboře jsou k dispozici alespoň virtuálně

vzt01
Výstavy instalované v momentálně nepřístupných táborských galeriích je možné navštívit alespoň virtuálně. Čerstvou expozici Přišlo jaro do vsi provází také velikonoční bříza a selský dvorek na Žižkově náměstí a velikonočně vyzdobené výlohy v ulicích okresního města
19.03.2021 15:20 | Ladislav Lhota

Odbor kultury a cestovního ruchu města Tábor zve všechny zájemce na virtuální prohlídku galerijních projektů, které jsou fyzicky nepřístupné po dobu covidového lockdownu. Z pohodlí domova se mohou všichni uživatelé internetu několika kliknutími přenést do Galerie U Radnice, stejně i do Galerie 140. Nabídka obsahuje předčasně uzavřenou vánoční výstavu, nejnovější velikonoční expozici a také dvě výtvarné přehlídky.

TÁBOR – Zcela čerstvá instalace nese název „Přišlo jaro do vsi“ a připomíná čas blížících se Velikonoc. Další novinkou je výstava renomovaného fotografa Járy Novotného „Malůvky“. K výstavě vzniklo také video s autorovým povídáním. Připomenout si lze dvě starší výstavy – k nedožitým sedmdesátým narozeninám táborského výtvarníka Petr Brátky pod titulen „In memoriam“ a rovněž expozici uvedenou tradiční vánoční výzvou „Půjdem spolu do Betléma“. Virtuální prohlídky zůstávají k dispozici po dobu jednoho roku od zvěřejnění na internetu, přesněji na hlavní stránce webu www.galerietabor.cz.

(lho, tzt)
Foto archiv Odboru kultury a cestovního ruchu města Tábor


vzt02
vzt03
vzt04


Přidej komentář