Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Film na DVD pro radost i jako dárek

Film na DVD
Film na DVD
30.10.2015 17:52 | redakce ZaKulturou.cz

Každý si někdy rád odpočine a místo vlastních problémů řeší raději zápletku zajímavého filmu. Zjistili jste, že filmy, které máte doma, jste už viděli několikrát a rádi byste se podívali na něco jiného? Internetový obchod FilmnaDVD.cz vám nabízí široký sortiment filmů na DVD nebo Blu-ray. Doporučujeme skvělé české filmy Želary, Limonádový Joe, Dívka na koštěti nebo Lucerna, pobavíte se, zaslzíte a zavzpomínáte na staré časy i skvělé herecké talenty. Navíc film na DVD je skvělým dárkem pro každého, vždyť kdo nesleduje filmy?

FilmnaDVD.cz nabízí pro každého něco, pro dospělé filmy od cestopisů přes akční filmy, českou klasiku, komedie i drama až po sci-fi a válečné filmy. Ani na děti není zapomenuto, naleznete zde pohádky všeho druhu, animované filmy i krásné večerníčky. Vyřešte vaše vánoční dárky v klidu bez stresu z pohodlí vašeho domova a s předstihem a pořiďte vašim nejbližším kouzelné filmy na DVD. Často je téměř nemožné sehnat starší český film, naneštěstí generace dříve narozených zbožňuje filmy pro pamětníky s Oldřichem Novým, Natašou Golovou a dalšími. FilmnaDVD.cz má k dispozici širokou škálu těchto filmů, ze kterých si určitě vyberete dokonalý dárek pro vaši babičku.

Má dědeček rád westerny? Skvělé, protože i pro něj zde vyberete dárek, který ho potěší, vyzkoušejte třeba kultovní snímek Hodný, zlý a ošklivý, Bílý bizon nebo třeba Malý velký muž. Pro odreagování se jsou skvělé komedie, vyzkoušejte film na DVD Blondýna na předpis, Gambit nebo třeba My dva a křen. Vyzkoušejte také české filmy pro děti, nabídka je široká a určitě se vašim dětem i vám budou líbit. Dozvíte se třeba, jak žijí duchové nebo kam vedla Honzíkova cesta. Můžete se těšit na spoustu pohádek jako Princezna ze mlejna, Princ Bajaja nebo příběhy Macha a Šebestové. Výběr je velký, tak nakupujte, bavte se a nechte se dojímat hrdiny stříbrného plátna.


Film na DVD
Film na DVD
Film na DVD
Film na DVD
Film na DVD
Film na DVD
Film na DVD


Tagy: film, film na dvd, filmy, filmy na dvd


Přidej komentář