Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Petr Ševčík a Flow of Voices vystoupí v KC Novodvorská

petr sevcik a flow voices
Flow of Voices
31.08.2011 14:17 | Dne 24.9. v 19:00 hodin vystoupí v Kulturním centru Novodvorská na Praze 4 finalista Česko Slovenské SuperStar 2011 Petr Ševčík s vokální skupinou Flow of Voices. Koncert nabízí skvělý hudbení zážitek pro ty, kdo ve finále soutěže fandili Petru Ševčíkovi, ale také pro milovníky hudebního žánru a capella.S O U T Ě Ž

Soutěž o vstupenky na koncert Petra Ševčíka a hudebního uskupení Flow of Voices probíhala na portálu ZaKulturou.cz od středy 7.9. do pátku 16.9. Ze soutěžících, kteří správně odpověděli, že Flow of Voices je pánské vokální seskupení c) z Brna, byly vylosovány 2 výherkyně, které obdržely po dvou vstupenkách na toto jedinečné vystoupení (Simona Trnková z Prahy a Michaela Brožová z Libštátu). Tato soutěž proběhla nezávisle na rozhlasové soutěži, která stále čeká na své výherce.

Na programu jsou písně žánru gospel, tradicionál, upravené populární písně, autorské písně Petra Ševčíka a také premiéra nové skladby Petra Ševčíka v České republice. Přijďte si poslechnout vynikajícího Petra Ševčíka i dokonalou harmonii vícehlasé acapellové produkce skupiny Flow of Voices a zažít humor protagonistů, kteří na svých koncertech dokážou vytvořit báječnou neformální atmosféru.
Event koncertu na FACEBOOKU


Tagy: Flow of Voices, Petr Ševčík, soutěž, superstar


Přidej komentář