Magazín kulturního dění v Praze a okolí

2 . ročník mezinárodního festivalu ROCK FOR SOUL – na počest všech duší vystoupí legendární Joe Lynn Turner z Deep Purple, Ewa Farna i další hvězdy hudební scény

ROCK FOR SOUL
ROCK FOR SOUL
08.10.2017 20:02 | redakce ZaKulturou.cz

Zveme vás na originální koncert domácích i zahraničních hudebníků všech generací, kteří se setkají na jednom pódiu v čase dušiček 2. listopadu 2017 “k poctě všech duší“ v divadle Hybernia, Praha.

Během festivalu vystoupí rocková legenda Joe Lynn Turner z Deep Purple a Rainbow, Ewa Farna, Kamil Střihavka, Martina Bárta (Eurovision Song Contest 2017), Skety, Justin Lavash, Juwana Jenkins, Silverback, Roman Dragoun, George Gakis a Nobles.

Celý festival bude slovem provázet Zbigniew Czendlik.

Všechna vystoupení budou obohacena o speciální videoprojekce, které umocní hudební zážitek.

Režie večera je v rukou laureátů 48 Hour Film Project - Seattle 2017 Janka Cingroše a Jana Chramosty.

ROCK FOR SOUL je určen pro všechny generace příznivců kvalitní hudby a je součástí multimediálního projektu The Parliament of Souls.

„Tento festival věnujeme všem lidským duším a vzpomínce na duše, které už tu s námi být nemohou. Chceme je spolu s vámi uctít pořádnou porcí hudební energie“.

říkají tvůrci festivalu Zdeněk Berry Beran a Jakub V. Mírek

 

„Ahoj, 2. listopadu budu zpět v České republice a zazpívám vám v divadle Hybernia  během festivalu ROCK FOR SOUL. Když jsem tu vystupoval před rokem v paláci Žofín, bylo to úžasný. Těším se na překrásnou Prahu. Přijďte, těším se na vás, bude to opět skvělý!“    

Joe Lynn Turner

 

předprodej vstupenek v síti TICKETPRO:https://www.ticketpro.cz/hudba/rock/2196716-rock-for-soul.html

Facebook: www.facebook.com/theparliamentofsoulsTagy: festival, koncert, Rock for soul


Přidej komentář