Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Alžbětiny Sosny, hvězdy Výtahu pořadu Inbox televize Óčko, se předvedou v klubu XT3

Sosny
Alžběta Sosnovcová a Luděk Heduš Veselý
08.11.2010 22:40 | V sobotu bude žižkovský klub XT3 zcela nabyt rockovými tóny! Zahrají zde pop-rockové kapely Alžbětiny Sosny z Kolína, Emeriver z Prahy a ostřílení brněnští Overhype. Pro prvních 10 fanoušků, kteří dorazí na koncert, má kapela Emeriver přichystaný malý dárek v podobě odznaků a chmelových nápojů... Přijďte kapely podpořit a poslechnout si dobrou muziku! Koncert začíná ve 20h.
Alžbětiny Sosny získaly ocenění festivalu TPCA BeatFest, které jim jako vítězům přineslo natočení videoklipu k titulní písni CD Tobě. Alžbětiny sosny získaly v loňském roce také ocenění Nejoblíbenější kapela kolínska. Mají za sebou několik koncertů v pražských klubech a z mnoha vystoupení na podiích ve středních Čechách jmenujme kultovní festival Natruc.
„Název Alžbětiny Sosny vlastně vymysleli kluci z kapely, rozhodně to nevzešlo z mé strany…“ říká charismatická frontmanka kapely Alžběta Sosnovcová, po které je celá jinak pánská skupina pokřtěna. V současné době Sosny zápolí ve finálovém kole soutěže Výtah pořadu Inbox hudební televize ÓČKO.Záznam pořadu Inbox, kde můžete zhlédnout rozhovor s kapelou, živé vystoupení ve studiu a konečně také soutěžní videoklip s názvem Tobě ze stejnojmenného alba.
„Jako motivaci pro hlasování v soutěži můžeme našim fanouškům nabídnout, že jako poděkování za jejich podporu zveřejníme po soutěži náš nový klip, který jsme si prozatím sestříhali, jak se říká, do šuplíčku.“ slíbil divákům Luděk Heduš Veselý, kytarista kapely.
Více informací na webu www.alzbetinysosny.cz nebo na profilu skupiny na Facebooku, kde si můžete také celé album poslechnout.
prebal-CD
Alzbetiny Sosny


Tagy: Alžbětiny Sosny


Přidej komentář