Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Baráčnická rychta v listopadu: koncerty různých žánrů i dámský divadelní ansámbl

Pitch bender
Pitch bender
22.10.2012 23:42 |

V listopadovém výběru kulturních akcí v Baráčnické rychtě najdete směsici koncertů různých žánrů a jeden povedený dámský divadelní ansámbl…

 Střídmí klusáci v kulisách višní

Čtvrtek 01. 11. 2012

koncert, host Jana Šteflíčková. Začátek ve 20 hodin.
SKVKV jsou kapelou neomezenou žánry a rovněž ničím dalším. Čtveřici tvoří absolventi DAMU a Ježkovy konzervatoře ve správně namíchaném poměru složek. 

Jejich hudba plná melodií a hudebních nápadů doprovází vytříbenou poezii textů a skvělá pódiová šou ironického ražení vše dokonale zastřešuje.

180 Kč

Rezervovat vstupenky

 

Pitch bender

Pondělí 05. 11. 2012

Koncert, začátek ve 20 hodin.
Pitch Bender je soul-jazzová formace hrající autorské skladby na pomezí soulu, jazzu a funky. Kapela původně vznikla v Brně, před více než rokem se přestěhovala do Prahy. Výraznou osobností je zpěvačka Simona Fehérová s velmi specifickým hlasem plným groovu a feelingu, která je též autorkou textů a vyhrála cenu za nejlepší sólový výkon v soutěži Jazz Talent roku 2009 v pražském Jazz Docku. Znáte ji také ze skupiny The Spankers. Kapelu vede pianistka Iva Korgerová, která je autorkou většiny skladeb a aranží. S Pitch Benderem vystupuje kytarista Dan Hasalík. Na tenorsaxofon hraje Zbyněk Polívka, který také hraje např. v kapelách Top Dream Company a Kikina B. Na basu hraje Matěj Havlíček, možná ho znáte z Fast Food Orchestra. Na bubny hraje velmi nadějný Oliver Lipenský, specialista na house a soulové rytmy, je také členem kapel 10dance a Uncles and Papas.


V březnu 2012 se Pitch Bender umístil na druhém místě v soutěži Czech Jazz Contest v pražském klubu Reduta.
http://bandzone.cz/pitchbender

 

180 Kč

Rezervovat vstupenky

 

 

Nakafráno: Božský řízek

Úterý 13.11.2012

Hra nazvaná Božský řízek by ráda divákovi poodhalila další zákoutí ženské duše, tentokrát půjde o zákoutí duší žen „vylehávajících“ těhotných, žen prostých i tajemných. Komedie takřka detektivní má opět jednu velkou ambici a to diváka hlavně pobavit a rozesmát. A že nevíte, kdo jsou vylehávačky a proč je řízek božský? Tak se račte podívat...

Další z triptychu her autorského souboru "Nakafráno" z Turnova v rámci nového konceptu "Amatérské divadlo na Rychtě"

Začátek ve 20 hodin.

150 Kč

Rezervovat vstupenkyPřidej komentář