Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Belgická zpěvačka Selah Sue poprvé v Praze - Roxy

Selah Sue
Selah Sue poprvé v Praze - Klub Roxy
10.12.2012 03:22 | redakce ZaKulturou.cz

V úterý 11. prosince navštíví pražskou metropoli belgická zpěvačka Selah Sue. Její první klubový koncert v České republice se uskuteční v krásném klubu Roxy. Předskokanem Selah Sue byl ohlášen německý reggae-soulový zpěvák U-Cee. Vstupenky jsou stále k dispozici v síti Ticketpro.

Tuto šikovnou zpěvačku jste letos v České republice mohli již slyšet v rámci festivalu Rock For People, kde sklidila potlesk nadšených fanoušků. Teprve 23-letá zpěvačka za sebou má tři veleúspěšné hity Raggamuffin, This World či Crazy Vibes, vystupuje na mnoha obřích světových festivalech, mezi něž patří třeba i světoznámý švýcarský festival v Montreux. "Málokdy se podaří tak mladé hvězdě právě v Monreux. Umělci prochází přísným výběrem, a Selah Sue se to povedlo už v jejích 23 letech. Moc se těšíme, co nám předvede v Roxy!" vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců promotérské společnosti Fource Entertainment. Vstupenky jsou ještě stále k dispozici v síti Ticketpro, avšak jejich počet se snižuje každým dnem, informuje promotér.


Selah Sue - Raggamuffin
Selah Sue - This World

Předskokanem bude německý zpěvák žijící v Praze, U-Cee. Talentovaný reggae-soulový zpěvák U-Cee vydal letos v březnu debutové sólo album International Call, které produkoval Djei Gogo, basista a producent United Flavour. Deska zaznamenala velký úspěch v sousedním Německu, kde získala skvělé ohlasy kritiků, skladby z ní rotují na více, než dvacítce německých rádií! V ČR jsme měli již několik příležitostí jej vidět s kapelou složenou z muzikantů United Flavour. Pro koncert před Selah Sue ale společně připravují něco zcela nového - exkluzivní akustický set!U-Cee: Sugar


Datum: 11. prosince 2012
Místo: Roxy, Dlouhá 33, Praha, www.roxy.cz
Act: Selah Sue (B) + U-Cee (D)
FB Event: https://www.facebook.com/events/106659522829344/
Selah Sue: www.selahsue.com

Selah Sue


Tagy: Koncert, Roxy


Přidej komentář