Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Benefiční koncert SRDCE JE V NÁS na podporu sluchově postižených oslaví výročí narození W.A.Mozarta

Srdce je v nás - benefiční koncert
Srdce je v nás - benefiční koncert na podporu neslyšících
09.09.2016 10:13 | redakce ZaKulturou.cz

Benefiční koncert SRDCE JE V NÁS, který se koná ve středu 21. září 2016 od 19,00 hodin v kostele Sboru Bratrské jednoty baptistů Praha 3, Vinohradská 68.

V letošním roce se slaví výročí narození Wolfganga Amadea Mozarta a právě jemu je věnován i program koncertu. Pro mnohé bude koncert překvapením. Zazní předehry k operám v podání Harmonia Mozartiana Pragensis.

Vyjímečný kulturní zážitek doplníme o básně neslyšící básnířky Elišky Vyorálkové, které přednese Vladimír Kratina a o promítnutí dalšího hudebního klipu pro sluchově postižené. Celým večerem vás bude provádět Igor Šebo

Koncert se koná v rámci oslav Mezinárodního dne neslyšících, který je vždy poslední víkend v září. Zakoupením vstupenky a svou účastí podpoříte projekty pro sluchově postižené. A pokud byste chtěli přispět ještě více, můžete zaslat finanční prostředky na náš transparentní účet či si zakoupit obrázek na některé z našich akcí. 

Již třetí školní rok organizujeme arteterapeutické kurzy malování pro děti předškolního věku. Pořádáme kulturní akce - prodejní výstavy obrázků, točíme hudební klipy pro sluchově postižené a slyšící, poskytujeme poradenství sluchově postiženým a zastupujeme je na úřadech či při dotačních řízeních na kompenzační pomůcky. Připravujeme Muzikoterapii pro sluchově postižené, která má v zahraničí velké úspěchy. 

Všichni jste srdečně zváni. Těšíme se na vás.Tagy: benefiční koncert, koncert


Přidej komentář