Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Charismatická písničkářka Kate Nash se představí poprvé v Praze

Kate Nash se představí poprvé v Praze
Kate Nash se představí poprvé v Praze
05.11.2012 20:46 | redakce ZaKulturou.cz

Sympatická holka od vedle a především pak tak trochu trhlá moderní písničkářka s neuvěřitelným charisma - to je pětadvacetiletá rodačka z Londýna Kate Nash, která se ve středu 14. 11. od 19:00 v ROXY vůbec poprvé představí tuzemskému publiku na samostatném koncertě. Stane se tak v rámci podzimního mini turné, během nějž hodlá prostořeká Britka odehrát sérii exkluzivních vystoupení s omezenou kapacitou.


Charismatická písničkářka oceněná v roce 2008 cenou Brit Award, která se do popředí zájmu hudební kritiky i fanoušků dostala v roce 2007 díky MySpace, doposud vydala dvě alba (Made of Bricks /2007/ a My Best Friend Is You /2010/). Letos v říjnu bychom se pak měli dočkat nového EP, které by o pár měsíců později měla následovat očekávaná třetí řadovka. Je tak nasnadě, že v ROXY kromě hitů jako Foundations, Mouthwash či Do-Wah-Doo určitě zazní i několik novinek.


Ti, kdo Kate viděli loni na Rock for People jistě potvrdí, že se 14. 11. v ROXY můžeme těšit na rozvernou show s notnou dávkou moderního popu okořeněného prvky rock'n'rollu či punku.


Kapacita vstupenek je na přání interpreta značně omezena, proto doporučujeme jejich včasný nákup!

Kate Nash - Foundations


Kate Nash - Do-Wah-Doo


Zajímavé odkazy:
Kate Nash web: http://www.myignorantyouth.com/
Kate Nash Facebook: http://www.facebook.com/katenash
Facebook event: http://www.facebook.com/events/507221675957303


Tagy: Kate Nash v Praze, Koncert, koncert v Roxy, písničkářka, písničkářka Kate Nash


Přidej komentář