Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Chinaski vyrazí se svojí novou deskou na turné - T-Music Chinaski Tour

chinaski
Chinaski - T-Music Chinaski Tour
07.06.2010 19:16 | Chinaski, jedna z nejpopulárnějších tuzemských skupin, připravila k vydání dlouho očekávané album a zároveň vyrazí na turné. Exkluzivně si nejprve od 1.6. lístky na T-Music Chinaski Tour mohou koupit zákazníci společnosti T-Mobile na portálu t-music.cz . Bězný předprodej začíná 15.června 2010.

Novinka, která zatím nese doslova pracovní název „Není na co čekat“ vyjde v září 2010 nejprve v exkluzivní digitální formě a to díky spolupráci kapely s renomovanou společností T-Mobile. U té si fanoušci mohou album pořídit za speciální zákaznickou cenu.

Digitálně bude album k dostání od 14. září. O čtrnáct dní později, 28. září vyjde u společnosti Universal Music v klasické podobě na cd a rozšířené o několik bonusových skladeb. Ve stejný den skupina vyrazí na T-Music Chinaski Tour po halách v největších českých městech. Jak už název napovídá i turné proběhne za asistence generálního partnera, společnosti T-Mobile.

Fanoušci se tak mohou těšit na nové písně i osvědčené hity let minulých, které kapela představí poprvé v mimořádné zahraniční produkci, na scéně od renomovaného britského designera Simona Sidiho, který se podílel na turné takových hvězd jako např. Depeche Mode, Tori Amos, Roger Waters, Annie Lennox a současně produkoval posledních 5 ročníků populární televizní soutěže American Idol (Americká superstar). „Oslovili jsme několik produkcí, ale on nám byl svými nápady asi nejblíž. Navíc už byl v Praze a moc se mu u nás líbilo,“ říká manažerka kapely Hana Petřinová. Hostem T-music Tour 2010 bude kapela Eddie Stoilow.


CHINASKI T-MUSIC TOUR 2010

28.09. PARDUBICE ČEZ ARÉNA
30.09. OSTRAVA ĆEZ ARÉNA
07.10. LIBEREC TIPSPORT ARÉNA
09.10. KARLOVY VARY ARÉNA
12.10. BRNO – HALA VELKÁ VODOVÁ
14.10. PRAHA TESLA ARÉNA

www.chinaski.cz

Přidej komentář