Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Finalisté Česko Slovenské SuperStar vystoupí v Galerii Harfa - bude i autogramiáda

Finaliste cesko-slovenske superstar
Finalisté
17.05.2011 13:20 | 21. 5. V GALERII HARFA

Koncert všech dvanácti finalistů Česko Slovenské SuperStar se uskuteční v sobotu 21. května 2011 na střeše Galerie Harfa od 16 hodin. Každý finalista zazpívá jednu písničku a koncert bude zakončen společnou hymnou Nevzdávám. Po skončení vystoupení bude následovat autogramiáda.

Lukáš Adamec, Martin Harich, Martin Kurc, Matej Piňák, Michal Šeps, Petr Ševčík, Celeste Rizvana Buckingham, Simona Fecková, Gabriela Gunčíková, Alžběta Kolečkářová, Klaudia Pappová, Monika Povýšilová – to jsou jména finalistů letošního ročníku pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar, kteří v Galerii Harfa předvedou své pěvecké umění.

Pro některé z této dvanáctky pěveckých talentů šance na výhru v hodnotě 100 000 eur již skončila, někteří z mladých zpěváků a zpěvaček ale ještě bojují o vítězství. Vítěz získá kromě finanční výhry také možnost natočit své první album a oslovit fanoušky jak v České republice, tak i na Slovensku.

„Velice si ceníme toho, že si organizátor soutěže vybral pro vystoupení Česko Slovenské SuperStar právě naše obchodní centrum. Tato pěvecká show je v souladu s filozofií Galerie Harfa přinést zákazníkům kromě nakupování také hodně zábavy,“ uvedla Silvie Soukalová, marketingová manažerka Galerie Harfa.


Přidej komentář