Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Horkýže slíže v dobré víře vydávají album největších hitů a vyrážejí na stejnojmenné turné

hffggk
31.01.2011 13:33 | Horkýže slíže se rozhodli rekapitulovat. 4. března jim vyjde album největších hitů s názvem „V dobrej viere (2001 – 2011)“. Bude obsahovat 17 hitovek, které jsou nejžádanějšími na slížích koncertech. Výběr doplní dvě nové skladby. První z nich, zbrusu nový singl „Mám v p… na lehátku“, se jistě zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely. Druhou novinkou bude velmi svérázný Megamix největších hitů Horkýže slíže.

4. března Horkýže slíže vyrazí se stejně „dobrou vírou“ na turné čítající dvacet šest koncertních zastávek po celé České republice. Turné odstartuje 4. března v Karlových Varech a zakončí ho 30. dubna ve Strakonicích. Fanoušci se podle slov zpěváka Kuka mohou těšit nejen na největší hity kapely, ale také i nové písně, které prý ani sama kapela ještě neslyšela. Kuko ke koncertům ještě prozradil: „Lidi se můžou těšit na velké teatro. Kapela Horkýže slíže má ve zvyku vytahovat lidi z davu. Tentokrát přijdou na řadu i ti, kteří nemusí umět hrát na žádný hudební nástroj. Také kontroverzní kostýmy jsou samozřejmostí jako i soutěže o zajímavé cena a velkolepá světla se zvukem!“

Fanoušci na koncertech si mohou koupit nejen nejnovější CD největších hitů „V dobrej viere (2001 – 2011)“, ale i maxi singl projektu Kuko Sanchez „Strana A“. A samozřejmě nebud chybět bohatý merchandising (kulichy, trička, klíčenky, mikiny, potítka, placky, plakáty a další.).

Jako předkapelu si Horkýže slíže vybrali Cocotte Minute. „Po dlouhý době budeme na tomhle turné v roli hostů a moc se na to těšíme. Můžeme totiž během koncertu Horkýže slíže balit jejich fanynky na řeči o tom, že se s kapelou známe a že je můžem seznámit, když na nás budou“ náležitě“ hodný.“ míní zcela vážně :-) Zeller, frontman Cocotte Minute. Ti slibují speciálně pro tuto příležitost upravit svůj setlist a zařadit do něj i skladby, které už řadu let nehráli. Stálice typu „Kopem kopem“ , „Bratře nedovol“ či „Sado Disco“, jehož stejnojmennou videopodobu odmítla většina tuzemských televizních stanic odvysílat, však chybět nebudou.

Mediálními partnery turné jsou Hey radio, Rock radio a Koule.cz.

www.horkyzeslize.sk
http://www.facebook.com/horkyzeslize
www.cocotteminute.org


Horkýže slíže - V dobrej viere tour – jaro 2011


4. března Karlovy Vary – Lidový dům
5. března Kadaň – Orfeum
11. března Praha – Lidový dům Kbely
12. března Kralupy nad Vlatavou – Kulturní dům
17. března Pardubice – ABC klub
18. března Trutnov – Národní dům
19. března Bozkov u Semil – Kulturní dům
24. března Olomouc – U klub
25. března Litomyšl – Kotelna
26. března Herálec – Kulturní dům
31. března Plzeň – Šeříkovka
1. dubna Aš – Klubíčko
2. dubna Dlažic u Klatov – Kulturní dům
6. dubna Brno – Semilasso
7. dubna Brno – Semilasso
8. dubna Valašské Klobouky – KD Kloboučan
9. dubna Mutěnice – Eden
13. dubna Praha – Palác Akropolis
14. dubna Praha – Palác Akropolis
15. dubna Krnov – Kofola klub
16. dubna Frýdek Místek – Kulturní dům
21. dubna Ostrava – KD Akord
22. dubna Šumperk – Kulturní dům
23. dubna Valdice u Jičína – Kulturní dům
29. dubna Kovářov u Milevska – KD Kovářov
30. dubna Strakonice – Kulturní dům


Přidej komentář