Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Jazztime: Venefica Unplugged se představí s krásnou Monikou Povýšilovou

Venefica & Monika Povýšilová
Venefica & Monika Povýšilová vystoupí 12.12. v Jazztime
10.12.2012 03:50 | redakce ZaKulturou.cz Už jen jen pár dní zbývá do exkluzivního pražského akustického vystoupení, která rocková skupina Venefica připravila na letošní předvánoční období.
První z koncertů Venefica Unplugged Exclusive se uskutečnil v sobotu 8. 12. 2012 v olomouckém Jazz Tibet Clubu, druhý připadl na magické datum 12. 12. 2012 a odehraje se v klubu Jazztime nedaleko Václavského náměstí v Praze.
Pilířem více než dvouhodinového koncertu, který rozdělí malá přestávka, budou hlavně skladby z obou řadových alb kapely v akustické úpravě.
Venefica opráší i songy, jež na běžných koncertech buď nikdy nehrála, nebo byly uvedeny jen párkrát.
Zazní také několik starších i naprosto čerstvých světových rockových hitů od kapel, které mají rádi jak samotní muzikanti, tak jejich fanoušci.
Pomyslnou třešničkou na dortu mohou být duety, které by na koncertě Veneficy zřejmě nikdo nečekal.
Jejich uvedení umožní účast atraktivního hosta.
Místo dříve avizované Evy Burešové pozvání od pětice talentovaných rockerů přijala a speciálním hostem se stala skvělá a krásná zpěvačka Monika Povýšilová (viz odkazy), která stejně jako pánové z kapely pochází z Olomouce.
Finalistka soutěže Česko – Slovenská SuperStar v současné době studuje závěrečný ročník Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze, zkouší jednu z hlavních rolí v muzikálu Monte Cristo a dokončuje práce na novém singlu ve stylu r&b, k němuž si sama složila hudbu a napsala text. Nenechte si ujít jedinečné hudební spojení a příjemnou atmosféru komorního prostředí jazzových klubů.
Oba koncerty mají velmi omezenou kapacitu. Na olomoucký už zbývají poslední desítky vstupenek, proto neváhejte s jejich nákupem.
Předprodej probíhá přímo v klubech nebo v e-shopu na oficiálních stránkách skupiny Venefica (www.venefica.cz/e-shop/).
Monika Povýšilová vystoupí s Veneficou
Monika Povýšilová vystoupí s Veneficou


Přidej komentář