Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Jubilejní 10. ročník festivalu Sázavafest odstartuje kapela Loyca

SAZAVA FEST
SAZAVA FEST
09.07.2010 00:32 | Již za několik dní se fanoušci letního festivalu Sázavafest dočkají jubilejního 10. ročníku. V krásném prostředí u řeky Sázavy ho ve středu 4. srpna zahájí „Warm up party“ v čele s pražskou rockovou kapelou Loyca. Ta nedávno divákům představila svůj nový singl Saturday Morning a v současné době vystupují v nové sestavě. Bubeníka Honzu Podzimka vyměnil Richard Mastej. Festival i letos nabízí velmi pestrý hudební a divadelní program, který potrvá až do neděle 7. srpna.

Tento rok se na festivalu představí velká zahraniční jména jako Chumbawamba, Papa Roach, Leningrad Cowboys nebo Dog Eat Dog. Z českých hvězd zazáří například Ivan Král, Kryštof či Monkey Bussines. Jako vždy si festival zakládá na pestré multižánrovosti a kromě mnoha koncertů nejrůznějších umělců budou moci návštěvnici shlédnout divadlo, zasportovat si nebo se zúčastnit výtvarných dílen a workshopů.

Vstup na zahajovací „Warm up party“, která začne v 14.00, je pro všechny návštěvníky zcela zdarma. Lístky na festival budou na místě k dostání za 1200 Kč.

Přidej komentář