Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Lucie Bílá přidává v Praze pro velký zájem další koncert

Lucie Bila Bile Vanoce
Bílé Vánoce Lucie Bílé
25.11.2010 00:42 | Vánoční vystoupení Lucie Bílé ve Státní opeře Praha je již více jak dva týdny beznadějně vyprodáno a tak naše nejpopulárnější zpěvačka pro velký zájem přidává ještě jeden koncert. Ten se odehraje ve stejný den – 13.12.2010 - na stejném místě, ale již v 17 hodin.

Oproti ostatním koncertům turné Bílé Vánoce se ve Státní opeře k doprovodné kapele Petra Maláska rozšířené navíc o smíšený vokální sbor připojí ještě Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou.

Repertoár celého turné vychází zejména z nového alba Bílé Vánoce Lucie Bílé, které vyšlo začátkem listopadu. Jedná se o její první samostatné album s vánočními melodiemi. Zpěvačka pro ně společně s klavíristou, kapelníkem a hudebním producentem Petrem Maláskem vybrala písně, patřící mezi celosvětově nejúspěšnější. Přidali podobně proslulé české skladby a objevili několik překvapení. Vynikající instrumentalisty ve studiu doplnil Pražský studiový symfonický orchestr s dirigentkou Miriam Němcovou, přidal se i Český chlapecký sbor Boni Pueri, řízený Pavlem Horákem.

Záštitu nad celým projektem převzal arcibiskup pražský Mons. Dominik Duka. Část výtěžku bude věnována na charitativní účely.

Více na www.bonart.cz/vanoce

Předprodej vstupenek: www.bohemiaticket.cz


Ceny vstupenek od 290,- do 790,-

Tagy: Státní opera, Vánoce, Vánoční koncert


Přidej komentář