Magazín kulturního dění v Praze a okolí

MADONNA vystoupí v rámci svého turné v Praze, již dnes!

Madonna
Madonna vystoupuje v Praze!
13.08.2009 17:50 | Milan Dvořák Madonna, nekorunovaná popová královna, zavítala v rámci svého turné „Ticky&Sweet Tour“ i k nám do Prahy. Již dnes večer vystoupí na Chodově a nebudou chybět její nové hity jako Candy Shop, 4 Minutes nebo Miles Away.
Madonnino turné Ticky&Sweet Tour započalo koncertem již 23. srpna 2008 v Cardiffu, který byl zcela vyprodán a pokračovalo v dalších 28 městech v Americe, Kanadě a Evropě. Její koncerty byly ohromné a účastnilo se jich více jak 2 miliony diváků. A nyní Madonna obnovuje své turné… Dnešní vystoupení se uskuteční v přírodním amfiteátru na Chodově. Ten by měl pojmout 55 až 75 tisíc diváků. Pro zajímavost, minulé vystoupení v Praze, které se konalo před třemi lety v Sazka aréně, bylo jejími prostory omezeno na „pouhých“ 17 tisíc diváků.

Vstupenky na koncert Madonny v Montrealu v Kanadě se vyprodaly za neskutečných 7 minut! Následně přidaný druhý koncert na další den byl vyprodán za necelou půlhodinu.

Madonna fascinuje nejen své fanoušky a není divu, když svou show připravovala více jak 600 hodin a za své jedno vystoupení se osmkrát převléká. Navíc před každým jejím vystoupením publikum „roztancuje“ některý ze světových DJ. V Itálii to byl Benni Bennasi, ve Francii Bob Sinclar a v Praze se můžeme těšit na Paula Oakenfolda.

Tagy: Madonna, Madonna v Praze, Ticky&Sweet tour, turné Madonny


Přidej komentář