Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mandrage odstartují „hledání ženy“ křtem desky

mandrage
Hledá se žena
27.02.2010 16:54 | Plzeňská čtveřice Mandrage vyráží začátkem března na Hledá se žena tour. Toto turné zahájí 5. března křtem desky Hledá se žena v klubu Liďák v pražských Kbelích.

Jako hosté křtu se na podiu objeví česká pop-punková jednička skupina Rybičky 48, šumperští O5&Radeček, ale také dvě kapely z dětských domovů Senožaty a Příbram. Tento koncert spadá do benefičního projektu Nejmilejší koncert tour na podporu talentovaných dětí z dětských domovů.

Samotné hledání ženy ale nezůstane jen v názvu tour – kluci z Mandrage budou onu vyvolenou opravdu hledat na všech koncertech zmiňovaného turné. Díky soutěži dají možnost dívkám a slečnám strávit víkend s celou kapelou. Možnosti získání této výhry a podrobnosti o hlasování a dalších exkluzivních cenách se fanoušci dozvědí na webových stránkách kapely v nejbližších dnech.

V den křtu budou mít kluci hodně napilno. Kromě něj se v ten samý večer v Plzni zúčastní předávání cen soutěže Žebřík 2009, kde jsou nominováni na objev roku. Kromě tohoto úspěchu jsou Mandrage také nominováni v kategorii rock na Hudebních cenách Óčko 2009, kde 25. února v rámci vyhlašování cen vystoupí.

O Mandrage je v poslední době na hudebním poli hodně slyšet nejen díky čerstvým nominacím v prestižních soutěžích. Pilotní singl „Hledá se žena“ bodoval na televizních i rozhlasových hitparádách a stal se podle oficiálního žebříčku IFPI nejhranější písní v českých rádiích. Druhý singl „Už mě víckrát neuvidíš“ opakovaně vítězí v hitparádě T-music na Evropě 2 a TV Óčko.

Veškeré koncerty v rámci turné a informace o něm naleznou fanoušci na www.mandrage.cz.

Přidej komentář