Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mimořádný koncert PKF v Jazz Dock nabídne večer plný jazzu a skvělé improvizace

pkf koncert jazzdock
02.10.2011 14:28 | Ve středu 5. října od 19.00 hodin pořádá Pražská komorní filharmonie v jazzovém klubu Jazz Dock druhý mimořádný koncert pod názvem Prague Modern PM(y!), který zve na večer plný jazzu, soudobé hudby, improvizace a skvělých hostů.


Na koncertě se představí mladí členové Prague Modern, kteří budou balancovat na hraně soudobé klasické hudby a jazzu. Tento první prague-modernovský-jazzový program bude rozdělen do tří částí neboli setů, jak je tomu u jazzových koncertů zvykem. Hlavními hosty večera budou špičkoví interpreti obou žánrů a zajímaví hosté z Norska, které si pozval klavírista, žijící v norském Oslo, Vojtěch Procházka (nositel ceny Anděl za jazzové album roku 2005). Zde založil trio s Tore Sandbakkenem (bicí) a Adrianem Myhrem (kontrabas), kteří společně s ním a s ansámblem Prague Modern vystoupí právě v pražském Jazz Docku.


Vstupenky na koncert je možné zakoupit v novém sídle Pražské komorní filharmonie v ulici Husova 7, Praha 1 (úterý - čtvrtek: 9.00 -17.00 hodin).

Studenti po předložení průkazu vstup zdarma!
Program:

JOHN CAGE - But what about the noise of
PHILL NIBLOCK - 2lips aka Nameless
EARLE BROWN - December 1952
PETER GRAHAM -Get Out of Whatever CAGE
TERRY RILEY - In C


Přidej komentář