Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Předvánoční benefiční koncert Hraní pro Hraní

Předvánoční benefiční koncert Hraní pro Hraní
Předvánoční benefiční koncert Hraní pro Hraní
03.12.2019 10:23 | redakce ZaKulturou.cz

Dovolujeme si Vás pozvat na předvánoční benefiční koncert Hraní pro Hraní, kde se potká kvalitní klavírní hudba a dobročinná činnost. Tento koncert bude prvním z plánovaného cyklu benefičních koncertů vážné hudby na podporu SOS dětských vesniček. Spolek Johnyho Newmana v čele se zakladatelem Janem Novákem se rozhodl touto cestou pomoci dětem z SOS dětských vesniček, které si také zaslouží hezké Vánoce. Na celém projektu Spolek Johnyho Newmana spolupracuje se studenty z Katedry multimédií Vysoké školy ekonomické v Praze, jelikož i mladá generace nemyslí jen sama na sebe a chce pomoci tam, kde je to potřeba.

Samotný benefiční koncert Hraní pro Hraní se uskuteční dne 10.12. od 19:00 ve slavnostních prostorách auly Matematicko-fyzikální fakulty na Malostranském náměstí. Součástí koncertu bude bazárek s dětskými výrobky od samotných dětí z SOS dětských vesniček a od dětí z Mateřské školy U Slunečních hodin - „děti - dětem“.

Pozvánka samotného hlavního účinkujícího Jana Nováka: "Věnovat se umění pro mě znamená především rozvíjení fantazie, což potom také používám ve svoji práci ve fyzice. Každá skladba nese nějakou moji myšlenku, kterou chci lidem předat. Spojit navíc příjemný zážitek s myšlenkou pomoci mladým lidem v SOS dětských vesničkách mi připadá užitečné. Myšlenkou projektu Hraní pro hraní, je podpořit tuto organizaci pomocí špičkových uměleckých vystoupení. Tímto vás zvu dne 10.12. do Auly MFF UK na Malostranském náměstí na náš benefiční koncert Hraní pro Hraní. Budeme se na vás těšit spolu s ostatními účinkujícími: Lucií Langerovou, Adamem Stráňavským a Filipem Hořínkem."

Na co se můžete těšit? Na skladby od předním světových skladatelů jako jsou: Johanes Sebastian Bach, Sergej Rachmaninov, Emmanuel Chabrier, Maurice Ravel nebo Ferenc Liszt

Neváhejte a pojďte společně podpořit SOS dětské vesničky!

Bližší informace o koupi vstupenek a jiných možnostech přispět naleznete na webových stránkách www.hraniprohrani.cz

FB událost: https://www.facebook.com/events/527703314495198/

Těšíme se na Vás,

Realizační tým projektu Hraní pro HraníTagy: benefiční koncert, Hraní pro hraní


Přidej komentář