Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Přivítejte jaro na koncertu Two Voices v divadle Semafor!

Two Voices - Semafor
Two Voices - Semafor
03.04.2013 16:33 | redakce ZaKulturou.cz

V neděli 14. dubna v 19 hodin přijďte přivítat jaro na koncert Two Voices! V pražském divadle Semafor se bude konat jarní koncert plný hudby, divadla i humoru. Nevšední podání klasických i populárních melodií s texty Jany Rychterové, dostatečná dávka zábavy, dvorní mim Ruda Papežík v šílených akcích, to vše najdete v představení, kde se jezdí na bruslích, míchá v míchačce a tančí kankán.

Předehra k Straussově operetě Netopýr na cukrářské téma, Bachova Badinerie jako píseň o navigaci, Mozartův Turecký pochod o fotbale či Čajkovského valčík z baletu Šípková Růženka jako Svatební píseň. Celé to zní trochu bláznivě, ne nadarmo se repertoár Two Voices řadí do žánru "crazy classic". Veselé chvíle však střídají něžné písně jako Ferriův Tajuplný ostrov či Dvořákovo Largo, které doprovodí na harfu Zbyňka Šolcová. Ta bude účinkovat i v premiéře nové písně.

Two Voices zkrátka uchopili díla velkých skladatelů klasické hudby a seznamují svoje publikum s tím, že vážná hudba je živoucí materiál, který baví. Tentokrát se na vás těší Two Voices ve složení Jana Rychterová, Gabriela Pešinová a neopomenutelný houslista Vladimír Iljič Pecháček. Více na www.twovoices.cz, vstupenky v síti Ticketportal


Two Voices - Semafor


Tagy: Jana Rychterová, Koncert, Semafor, Two Voices


Přidej komentář