Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Rybičky 48 a Mandrage nadělí fanouškům Nebepeklo v Lucerně

Rybicky 48
Rybicky 48
23.11.2010 15:21 | Kapely Rybičky 48 a Mandrage odehrají v rámci probíhajícího Nebepeklo Tour koncert v pražském Lucerna Music Baru, kam si prý připravují speciální akustický vánoční set, vánoční dárky pro fanoušky a spoustu dalších překvapení. Vystoupení proběhne v pondělí 6. prosince 2010 od 20 hodin.


Česká pop-punková jednička Rybičky 48 zahájila své Nebepeklo Tour, na němž je provázejí plzeňští Mandrage, už na konci září. První brněnský koncert šňůry byl beznadějně vyprodán, a i na ostatních vystoupeních sklidily skupiny obrovský úspěch.


Rybičky 48 patří již několik let mezi klubové a festivalové stálice, kluci z Mandrage se do povědomí širší veřejnosti dostali po vydání alba „Hledá se žena“ se stejnojmenným megahitem. Od té doby tato plzeňská kapela sbírá jedno ocenění za druhým. Připomeňme prvenství v kategorii Rock v prestižních cenách TV Óčko, třetí místo v anketě Žebřík časopisu Report, či vítězství v cenách slovenské televize Musiq1. Nejčerstvěji jsou Mandrage nominováni v nejprestižnější kategorii Kapela roku v letošních cenách TV Óčko.


Na své vystoupení 6. prosince v podzemním prostoru Lucerna Music Baru v Praze kluci chystají spoustu překvapení. Můžeme prozradit, že jako na jediném koncertě z celého turné předvedou Mandrage vložený speciální akustický set, obě kapely pak představí také několik hostů.


Vstupenky jsou v předprodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 176 korun včetně DPH.


http://www.rybicky48.cz/
http://mandrage.cz/
http://www.facebook.com/event.php?eid=140573282662003&ref=ts#!/event.php?eid=140573282662003
Mandrage


Tagy: Koncert, Mandrage, Rybičky 48


Přidej komentář