Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Sestry v Tesla areně již tuto středu!

tri sestry
17.12.2010 12:19 | Skupina Tři sestry odehraje ve středu 22.12.velmi netradiční koncert v pražské Tesla Aréně. A těch důvodů k přívlastku „netradiční“ je hned několik. Například společné provedení písní s orchestrem a sborem Hudebního divadla v Karlíně, ale hlavně množství písní, které ten večer zazní! Už nyní je jich rovných padesát a sama kapela říká: „Nikdy jsme tolik písní najednou nezahráli, je to pro nás obrovská výzva, ale těšíme se na to. Když to dokážeme, chceme zápis do Guinessovy knihy punku!“ Již nyní můžeme říct, že se bude jednat o naprosto ojedinělou punkovou megashow. Jelikož Tři sestry slaví svých 25 let celý rok, tak jsou přeci jen již společensky unavení, a z toho rezultuje fakt, že z původních dvaceti pěti písní, které měly zaznít na koncertě jako pěkný příměr k čtvrtstoletí existence, je nakonec neuvěřitelných 50 songů!!!

Což je způsobeno známým jevem – při zvýšené konzumaci vidí člověk často dvakrát… A u Tří sester to platí dvojnásobně!

Z téhož důvodu Česká Televize pořídí 50 minutový záznam tohoto velkolepého koncertu, který bude následně odvysílán a ze kterého si Tři sestry udělají krásné 2DVD v délce celého koncertu.


Jako milí hosté vánočního koncertu, kteří odehrají své vlastní koncertní sety během večera, se představí česká punková skupina E!E a Doctor P.P., německá mladá krev Green Frog Feet (D) a americká ďáblice Texas Terri Bomb (USA).


Program začíná již v 17:30 a celý večírek bude ukončen před půlnocí. Pro nedočkavce se Tesla aréna otevře již v 16:30.Vstupenky koupíte v předprodejních sítí:
TICKETPORTAL – www.ticketportal.cz
EVENTIM - www.eventim.cz a v pobočkách Bontonland, Exim Tours
TICKETART – www.ticketart.cz
TICKETPRO – www.ticketpro.cz
Nejlevnější vstupenky zakoupíte v Hostinci:
Na staré Kovárně – Kamenická 17,P 7, Na staré Sokolovně – Podolská 5, P 4, Na staré Cihelně – Kaberská 18, P8 a ve výčepu Železná Sparta – Dukelských hrdinů 32, P7


Další informace naleznete na www.trisestry.cz nebo na infotel.: +420 731 587 787

Přidej komentář