Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Songs of the Soul - mírový koncert meditativní hudby

Songs of the Soul - mírový koncert meditativní hudby
Songs of the Soul - mírový koncert meditativní hudby
22.04.2016 00:04 | redakce ZaKulturou.cz

Koncert "Songs of the Soul" navazuje na tradici "Mírových koncertů" Sri Chinmoye a snaží se posluchačům nabídnout neobvyklý hudební i duchovní zážitek vnitřní energie, míru a ticha. Účinkují profesionální i amatérští hudebníci z Evropy, USA a Velké Británie.

Tento unikátní hudební projekt několika desítek profesionálních i amaterských hudebníků z Evropy, USA a Velké Británie navazuje na tradici "Mírových koncertů" Sri Chinmoye, pro kterého byla hudba klíčem k vnitřnímu tichu. Podobně jako jeho koncerty, i Songs of the Soul nejsou jen pouhým vnějším představením – je to především vnitřní zážitek sdílený s publikem. Poslech meditativní hudby hrané a zpívané naživo je příležitostí ponořit se na chvíli do světa vnitřní harmonie, radosti a míru.

Komponovaný program, v němž se tradiční mantrická podoba meditativních skladeb prolíná s moderními aranžmá, je doplněný videoukázkami původních vystoupení Sri Chinmoye a nabízí neobvyklý hudební i duchovní zážitek.

Účinkují: Alap (Švýcarsko), Agnikana's Group (Česká republika), Shamita's Strings (Rakousko), Mandu & Vishuddhi (Rakousko), Ananda (Velká Británie), Paree's International Singers (Evropa, USA), Sahadeva Ensemble (Velká Británie)

Místo

Divadlo Hybernia, Náměstí Republiky 4, Praha 1

Datum a čas

Středa 11. května 2016 19:30

Cena

Vstup zdarma se vstupenkou. Vstupenky dostupné v pokladně Ticketportal, v divadle Hybernia nebo na webu.

Web

www.songsofthesoul.com/csTagy: koncert


Přidej komentář