Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Tereza Černochová a kapela Skupina zahájí „Rozkrájím se pro vás tour“

cernochova tereza
Tereza Černochová
15.10.2009 22:27 | Jednou provždy řekněte „Ne!“ nudným rádoby zpěvačkám a anaboliky vyhnaným brojlerům! Tereza Černochová – funky Diva par excellence – vyráží na tour, během které do vás napumpuje plnou dávku rytmů old-school, ale rozhodně nebude šetřit ani ostřejšími výpečky.

Terezu Černochovou možná znáte, ale zapomeňte na Black Milk. Ne náhodou přezdívají rozohněné zpěvačce a studentce zemědělské univerzity v jednom „Největší inseminátorka kravína českého showbyznysu“. Takže už žádné poklidné zobání na dvorku českého popu. Funky hvězda první třídy se teď pro vás rozkrájí!

Máte chuť na libovou kýtu, šťavnatý bůček či propečenou kůžičku? Pak určitě nepropásněte turné Terezy Černochové a kapely Skupina. Tereza a brněnští groovy řezníci rozbalí své nástroje v 15 městech po celé republice a naservírují vám vybrané kousky přímo od kosti.


Skvěle šlapající muziku prošpikovanou říznou kytarou a kořeněným zpěvem si můžete poprvé živě vychutnat už 10. října v Ústí nad Labem a do konce roku pak ještě šestkrát na první – podzimní části „Rozkrájím se pro vás tour“ 2009/2010.


Koncerty podzim/zima 09:

10. 10. Ústí n. Labem – Zlatopramen Irská, support: Dan Bárta a Matěj Ruppert
17. 10. Hradec Králové – Rockový klub U Cikána
6. 11. Přerov – Slavnosti města
6. 12. Opava – Slavnosti města
7. 12. Praha – Baráčnická rychta, support: Matěj Ruppert a další hosté!
16. 12. Ostrava – Klub Fabric
22. 12. Brno – Klub MetroO Vánocích si klidně broukejte koledy. Ovšem na další vydatný nášup od inseminátorky Terezy a její rozžhavené Skupiny řezníků se v rámci „Rozkrájím se pro vás tour“ můžete těšit už zjara 2010.

Tagy: Černochová Tereza


Přidej komentář