Magazín kulturního dění v Praze a okolí

The YardBirds – opět v České republice!!

The YardBirds
The YardBirds
16.08.2009 22:57 | 22. 10. 2009 ve 20h v pražském Retro Music Hall

Po skvělém koncertu v roce 2007 se opět tato britská rocková legenda 60. let vrací do České republiky předvést své umění.
Tentokráte, mimo již tradiční koncert v pražském Retro Music Hall, přidávají ještě jeden koncert v Národním domě v Ústí nad Labem.
V květnu kapelu opouští zpěvák a baskytarista John Idan, který byl výborným spoluhráčem po mnoho let a ke kapele se tak připojují dva fantastičtí muzikanti, oba z Velké Británie. Prvním je Andy Mitchell, velmi schopný zpěvák a imponující hráč na akustickou kytaru je nyní novým hlavním vokálem. Hraje také na harmoniku a obohacuje tak originální zvuk kapely. Druhým je David Smale, brilantní baskytarista nové generace. Přináší tak nové fascinující nápady do rytmické sekce. Kombinace dovedností obou rozšiřuje společně s těmito novými členy legendární materiál a rozvíjí hudební směr stejně jako to samé přinesli kapele i ostatní hráči v minulosti. Jádro kapely však zůstává stále stejné.

Kdo jste tedy nestihl vyprodaný koncert před dvěma lety, nenechte si ujít tento a pospíšit si tak se zakoupením vstupenek.


Složení: Jim McCarty – drums Ben King – guitar Chris Dreja – guitar Andy Mitchell – vocals/harmonica David Smale – bass guitar


http://www.theyardbirds.com/Vstupenky opět v předprodeji v síti Ticketstream www.ticketstream.cz a Ticketpro www.ticketpro.cz

Přidej komentář