Magazín kulturního dění v Praze a okolí

TOMÁŠ KLUS POTVRZEN JAKO SPECIÁLNÍ HOST OBOU KONCERTŮ JOE COCKERA

klus
Tomáš Klus
04.10.2010 12:36 | Tomáš Klus při této příležitosti vystoupí s kapelou ve složení: Tomáš Klus - zpěv, kytara, Jiří Kučerovský - elektrická kytara, zpěv, Radomír Pivoda - basa, Kryštof Mende - piano, Petr Škoda - bicí. Mladý písničkář a herec Tomáš Klus získal již několik ocenění a hudebních cen a má za sebou vydání dvou alb, „Cesta do záhu( d)by“ a „Hlavní uzávěr splínu“, za která získal v prodejnosti alb „zlatá ocenění“ a hlavně sklidil velký ohlas u fanoušků. Na podzim 2009 odstartoval své první koncertní aktivity, které pokračovaly i na jaře 2010. Koncerty byly převážně vyprodané. Letos v létě absolvoval Tomáš Klus přes 40 festivalů a slavností a na podzim 2010 chystá tu rné se slovenskou zpěvačkou Janou Kirschner.


Tomáš Klus je nominovaný v kategorii „Zpěvák roku“ na hudebních cenách TV Óčko. Více na www.tomasklus.cz Aktuální fotografi e Tomáše Kluse - http://press.sonymusic.cz JOE COCKER, JEDNA Z NEJVĚTŠÍCH LEGEND POPULÁRNÍ HUDBY A JEDEN Z MÁLA ŽIJÍCÍCH UMĚLCŮ, KTEŘÍ SE MOHOU PYŠ- NIT ÚČASTÍ NA LEGENDÁRNÍM WOODSTOCKU, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY PŘEDSTAVIT SVÉ NOVÉ ALBUM „HARD KNOCKS“, KTERÉ BY MĚLO VYJÍT POČÁTKEM ZÁŘÍ A JEHOŽ VYDÁNÍ OHLÁSÍ V PRŮBĚHU ČERVENCE STEJNOJMENNÝ SINGL.

Na jedné straně nejstabilnější, nejosobitější a kultovní hlas žijící legendy, která září už více než čtyřicet let, na straně druhé producent a muzikant, který dokáže všechny tyto své přednosti vkusně spojovat. Slavný anglický zpěvák Joe Cocker pochází ze Sheffi eldu, kde se narodil v roce 1944. Své první hudební zkušenosti si odbyl v roce 1960 se skupinou The Cavaliers, a to jako bubeník. Mistr pěvec Joe Cocker si zajistil nesmrtelnost už svým vystoupením na bájném woodstockém festivalu v roce 1969. Přestože má za sebou řádku úspěšných studiových alb, pro geniálního soulmana vždy platilo, že to nejlepší ze sebe vydával na pódiu. Ne nadarmo patří k jeho nejúspěšnějším deskám živé dvojelpéčko „Mad Dogs And Englishmen“ z roku 1970. Hluboký prožitek, který dokáže vložit do svého nezaměnitelného chrapláku, se stal pro „otce bílého soulu“ poznávacím znamením a ochrannou známkou. Za svou bohatou kariéru vydal více než dvě desítky alb a spolupracoval s celou řadou hudebních osobností. Skvělé hudebníky má Joe ve své doprovodné kapele, se kterou vystoupí v brněnské hale Vodova 7. října i v pražské O2 areně 18. listopadu 2010 a na živo představí, krom jiných, i skladby z chystané novinky „Hard Knocks“. www.cocker.com PRAHA 30/9/2010 www.livenation.czVSTUPENKY V SÍTI TICKETRPRO, WWW.TICKETPRO.CZ a VE SBĚRNÁCH SAZKA, A.S., REZERVACE NA WWW.SAZKATICKET.CZ CENY VSTUPENEK: 990 - 1390, Kč

Přidej komentář