Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Top Dream Company vystoupí se sborem Maranatha Gospel Choir na Xmas live party

Top Dream Company Vanocni koncert 2011
Vánoční koncert Top Dream Company
11.12.2011 11:30 |

Praha, 8.12.2011 - Funky kapela Top Dream Company a gospelový pěvecký sbor Maranatha Gospel Choir společně vystoupí na třetím ročníku tradičního vánočního koncertu, který se uskuteční 13.12.2011 v pražské Retro Music Hall od 21:00 hodin. Na koncertě také zazní nová vánoční píseň Top Dream Company.

 

Top Dream Company je 12 - ti členná funk' n soulová kapela, která před lety navázala spolupráci s 50 - ti členným tradičním gospelovým sborem Maranatha Gospel Choir. Spojením obou hudebních těles vzniká harmonické propojení různých hudebních žánrů. Společný vánoční koncert je založen na radosti z hudby a oslav Adventu.

 

"Tato akce je pro mě osobně již každoročně takovým malým hudebním osvěžením a zároveň útěkem od reality předvánočních dní. Doufám, že i tento rok se sejdeme v hojném počtu a v klubu Retro vytvoříme tu správnou atmosféru." říká Ondřej Ruml, frontman Top Dream Company.

Kateřina Kvintusová, diriginetka sboru Maranatha Gospel Choir se k akci vyjádřila takto: "V minulých letech, soudě dle nadšených reakcí publika, se tato kombinace našeho gospelového zpěvu a funky rytmů spřátelených Top Dream Company velmi osvěčila. Proto se celý sbor na koncert velmi těší."

 

Top Dream Company má pro své fanoušky připravené překvapení v podobě nového vánočního singlu. Na správnou atmosféru všechny příchozí naladí host v podání DJ Michaela V.(J.A.R.).

Předprodej v sítích Ticketstream a v prodejnách iStyle.

 

www.topdream.org

____________________________________________________________________

TOP DREAM COMPANY, www.topdream.org

 Kapela vznikla v roce 2004 na popud jejího kapelníka a trumpetisty Harmyho. Za své existence odehráli mnoho koncertů a festivalů, na nichž s nimi vystupovali např. Marta Balážová, Vojtěch Dyk, Felix Slováček jr., Alphonse Llupi a mimo jiné i Ted Whang (USA/New York). Od roku 2009 úzce spolupracují i s gospelovým souborem Maranatha Gospel Choir. V tom samém roce vydali DVD Live In Prague, jehož kmotrem byl herec Ivan Trojan a roku 2010 konečně dlouho očekávanou první studiovou desku Keep On Movin` pod labelem MédiaStudia Records, jíž pokřtili tři sudičky Aňa Geislerová, Marta Issová a Simona Babčáková. Na podzim kapela pokřtila videoklip k singlu "Keep your hands off my girl", který vyhrál hlavní cenu poroty na festivalu OSTRAVA-PICTURES. http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=CZ#/watch?v=jZNwgZ4VHSo

Sestava kapely: Martina Bártová – zpěv, Martin Růža – zpěv, Ondřej Ruml - zpěv, banjo; Jiří Němec – trubka, Harmy - trubka, zpěv; Jan Pospíšil – alt saxofon, Zbyněk Polívka - tenor saxofon, Robert Mitrega - baryton saxofon, Michael Krásný – baskytara, Karel Bárta – kytara, Jan Bálek – klávesy, zpěv; Ondřej Pomajsl – bicí

MARANATHA GOSPEL CHOIRhttp://gospel.maranatha.cz/

50 - ti členný pěvecký sbor, zpívající tradiční gospelové písně. Sbor byl založen roku 2005, od té doby aktivně vystupuje po celé České republice a na Slovensku. Základem gospelu se staly tzv. spirituály, ve kterých černoští otroci reflektovali svou životní situaci. Na počátku 19. století se zrodil bohoslužebný žánr, jehož cílem je především oslava boha. Gospel se stal základnou pro další hudební styly jako je Soul a RnB.Tagy: Top Dream Company, Vánoce


Přidej komentář