Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Tradiční půlnoční s Prohrála v kartách

prohrala v kartach
22.12.2010 21:47 | Pro ty, kteří se po štědrovečerní večeři chtějí odreagovat jinak, než u televize či na mších v kostelech, připravila skupina Prohrála v kartách rockovou „půlnoční“. Tento svůj již tradiční speciální koncert odehraje o štědrovečerní půlnoci 24. 12. v klubu Vagón v Praze na Národní třídě. Klub bude pro veřejnost otevřený od 22 hodin. Od 23 h. se v ojedinělém předeprogramu představí branické uskupení Coolová dáma, vedené bubeníkem Prohrála v kartách Matoušem K. Řeřichou. Spolu s ním vánoční koledy v neobvyklé úpravě přednesou Pacouš a Ivouš. A od půlnoci pak bude pódium patřit Prohrála v kartách.

„Hrát na Štědrý večer je opravdu zvláštní. Už jen ten skokový přechod od intimní pohody u vánočního stromku do narvaného klubu je velký šok. Všichni už jsou tou dobou tak nějak uvolnění, takže to jede od začátku do konce a člověk navíc potká spoustu kamarádů, kteří už to taky mají jako takovou zvláštní vánoční tradici. A člověk i tak nějak snadno vytráví po tom večerním obžerství,“ říká zpěvák a kytarista kapely Filip Horáček.

Prohrála v kartách má na svém kontě tři alba, to poslední dvojité vydala pod názvem, KanibaLOVE v roce 2009 u vydavatelství Indies Scope. Frontman Filip Horáček je také držitelem dvou cen Anděl Akademie populární hudby za spoluautorství písní zpěvaček Anny K („Nebe“, 2000) a Anety Langerové („V bezvětří“, 2010).


www.prohrala.cz
http://www.youtube.com/watch?v=RNkBPks3t9A&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=grFeJeNgvV4&feature=related

Přidej komentář