Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Two Voices pokřtí videoklip v divadle Semafor!

pokřtí videoklip v divadle Semafor
pokřtí videoklip v divadle Semafor
10.01.2013 09:36 | redakce ZaKulturou.cz Pravidelný koncert Two Voices v Semaforu bude tentokrát obohacen o křest videoklipu na Chačaturjanův Šavlový tanec. Kromě něho se ale diváci dočkají své pravidelné dávky srandy i poetiky v písních na melodie slavných klasiků s texty Jany Rychterové.
Předehra k Straussově operetě Netopýr na cukrářské téma, Bachova Badinerie jako píseň o navigaci, Mozartův Turecký pochod o fotbale či Čajkovského valčík z baletu Šípková Růženka jako Svatební píseň. Na druhé straně rozněžní poetické písně jako Bachův Air nebo Ferriův Tajuplný ostrov.

Two Voices zkrátka uchopili díla velkých skladatelů klasické hudby a seznamují svoje publikum s tím, že vážná hudba je živoucí materiál, který baví. A nejen to, baví se společně s publikem, obzvlášť když jim v tom pomáhá jejich dvorní mim Ruda Papežík. Kromě klasiky zazní několik perliček populární hudby, nebude chybět oblíbená míchačka na beton, kankánová sukně a tombola. Tentokrát se na vás těší Two Voices ve složení Jana Rychterová, Dája Šimíčková a neopomenutelný houslista Vladimír Iljič Pecháček.

Více na www.twovoices.cz, vstupenky v síti Ticketportal.


Two Voices


Tagy: Semafor, Two Voices


Přidej komentář