Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vltava představí 30 případů Kapitána pejska

30 případů Kapitána pejska
30 případů Kapitána pejska
06.02.2013 17:30 | redakce ZaKulturou.cz

Hudební skupina Vltava uvede premiérově 27. února v Lucerna Music Baru nový koncertní program 30 případů Kapitána pejska aneb Kapitán pejsek na stopě písní a obrazů.

V koncertním programu, nad kterým převzal záštitu velitel vltavského parníku Děvín - noblesní Kapitán pejsek, obeplujete řeky i moře a za pomoci jeho kouzelného triedru nahlédnete do propastí vzdáleného vesmíru! Kapitán pejsek má čich nejen na pěkné písničky, ale také na zajímavou společnost písňových postav a je znalcem jejich příběhů. Zjistíte například, co zažíval pan Prasátko jako člen Beatles, kolik lyží mají dohromady s Marxem a Engelsem, jaký Trosečník byl Bezvadnej chlap a proč všichni milují nedostupnou Opilou krásku. Když pak Zajíc s kozou zahrají na Hurá kytary, rozpoutá to ještě mnoho mnoho dalšího!

Přijďte zažít večer obrazů, které ožívají písněmi a písní, které probouzejí obrazy! Vyzkoušejte léčebnou sílu představivosti a hudby! Přijďte se pobavit na Vltavu!

Upozornění: Každý návštěvník koncertu bude zhudebněn.

Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč na pokladně Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal, Eventim a Ticketstream navýšené o poplatky prodejce. Vstupenky můžete pohodlně zakoupit online přímo na webu klubu http://lucerna.musicbar.cz/vstupenky a Facebooku http://on.fb.me/S0F7in. Cena na místě 250 Kč.

VLTAVA
30 případů Kapitána pejska - premiéra
27. 2. 2013
Lucerna Music Bar, Praha
www.musicbar.cz www.vltava.at


Hudební skupina Vltava


Tagy: Koncert, lucerna music bar


Přidej komentář