Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Vypsaná fiXa zahraje Lucerna Music baru se známou polskou skupinou Hey

Vypsana fixa
02.03.2011 19:51 | Vypsaná fiXa si na svůj jarní pražský koncert v Lucerna Music Baru pozvala speciálního hosta. „Do Prahy jsme pozvali nejznámější polskou kapelu Hey, se kterou jsme v období kolem desky „Krása Nesmírná“ odehráli tady a hlavně v Polsku mnoho skvělých koncertů. Dlouho jsme se neviděli, tak se na ně těšíme. Snažíme se našim fanouškům dát na koncertech všechno a ještě něco navíc. V Lucerna Music Baru bude tím bonusem tahle výborná polská parta, která naše fanoušky určitě příjemně překvapí stejně jako minule Detroit 7 z Japonska,“ zdůvodňuje pozvání Márdi z Vypsané fixy.

Skupina Hey (http://www.youtube.com/watch?v=Czujclci6uA&feature=related) má na polské hudební scéně mimořádné postavení. Posbírali už kdeco z polských hudebních cen, vydali několik komerčně velmi úspěšných alb, jejich koncerty patří k nejnavštěvovanějším v Polsku. U nás již také několikrát vystoupili nejen s Vypsanou fiXou, ale i třeba na festivalech Rock for People nebo Colours of Ostrava.

A Márdi ke společnému koncertu, který se uskuteční 10. března, dodává ještě další bonus: „Po koncertu v Lucerna Music Baru přijde druhý den, a to je shodou náhod Evropský den mozku, takže kdo chce dát svému mozku dárek, ten ho vyčistí v oblasti deja vu na našem koncertě a druhý den mu bude víc než dobře.(http://www.youtube.com/watch?v=Shz-MA58J0U).

Vypsaná fiXa i nadále bude pilně koncertovat po české krajině. A pro fanoušky na koncertech chystá stále nové hudební lahůdky. Na jejich Facebooku (http://www.facebook.com/vypsanafixa?ref=mf#!/event.php?eid=137197893011697) nedávno proběhla anketa "Hledání ztracených psů", která spočívala v tom, že fanoušci dávali kapele seznam pěti nejvíce zanedbávaných písní. Vypsaná fiXa vše pečlivě sledovala a právě ty nejvíc zanedbávané zařadila do jarních koncertních playlistů. Komu například chyběla na koncertech Tančírna, Robinson, Iluze nebo 33 cigaret a další, tak je má šanci slyšet třeba právě v Lucerna Music Baru, kde vlastně Vypsaná fiXa startuje do jarně letní sezóny.

www.vypsanafixa.cz
www.hey.pl