Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Wishbone Ash mají šťastnou ruku s turné The Real Deal Tour!

WISHBONE ASH
Wishbone Ash mají šťastnou ruku s turné The Real Deal Tour!
21.12.2009 00:24 | Skoro po čtyřiceti letech co Wishbone Ash vystoupili na svém prvním koncertu stále zaznamenávají tisíce mílí na 150-200 koncertech ročně napříč kontinenty. Mnoha koncerty prověření rockeři Andy Powell a Muddy Manninen u kytar, Bob Skeat s basou a Joe Crabtree za bicími přinášejí své nejlepší zboží "The real deal tour".
„The Real Deal Tour“ bere Wishbone Ash na 8-měsíční hudební cestu skrz Velkou Británii a USA, Rakousko, Belgie, Francie, Německo, Holandsko, Skandinávii a Švýcarsko. Po cestě bude kapela dodržovat fanouškovské zvyklosti v přístavu Sv. Lucie, Floridě, USA a Chesterfield, Velké Británii.

Wishbone Ash - rovná se souměrný kytarový styl, který kombinuje melodii a brilanci a je kapelní vizitkou. Jejich zřetelný zvuk ovlivnil kapely jako The Lizzy, Iron Maiden a hosty mladných kapel. Není zde mnoho kapel se životností Wishbone Ash, obzvláště kapely které průběžně produkují novou hudbu. Naléhajíc na to jít kupředu a nepokračovat v nostalgii, vydali Wishbone Ash třetí studiovou nahrávku v uplynulých šesti letech. Jejich show jsou směsicí výběru z jejich rozsáhlé starší tvorby a nového materiálu, uspokojující dlouholeté fanoušky a stejnou měrou i nové obdivovatele.

Wishbone Ash je synonymum s autentickým hvězdným rock´n´rollem : „je to tak skutečné jak jen to jde se všemi esy v rukávu.“ Mediálním partnerem je, jak jinak, rádio BEAT.

Navštivte www.wishboneash.com pro více informací Vstupenky opět v předprodeji za 440,- Kč v síti Ticketstream

Přidej komentář