Magazín kulturního dění v Praze a okolí

8. profesní setkání magazínu Best of

8.profesní setkání Foto Besim Mehinbašić
8.profesní setkání Foto Besim Mehinbašić
07.11.2014 00:16 | redakce ZaKulturou.cz

Ve čtvrtek 16. října se uskutečnilo v klubu Mecca 8. profesní setkání magazínu Best of. Akce se zúčastnila celá řada významných osobností i celebrit. Celým večerem provázel skvělý a pestrý kulturní program, v rámci kterého se představili nejen protagonisté muzikálu Antoinetta - královna Francie, ale také zástupci neziskových organizací UNICEF, Český národní registr dárců dřeně, Nadační fond Ivana Hlinky, Oblastní charita Hodonín, na jejichž podporu se v průběhu tohoto výjimečného večera vybíral finanční příspěvek.

Mezi zúčastněnými hosty se podařilo vybrat příspěvek ve výši 49.450,-Kč. Každý z přítomných si mohl vybrat, které organizaci bude jeho příspěvek věnován. Současně si mohli hosté zakoupit od kterékoliv dárkový předmět, kterým rovněž vyjádřili svou podporu.

Jako další prezentující se představil soubor tradičního čínského umění Shen Yun Performing Arts, Aurum Clinic, Pavel Janoš - Pardubický perník, Karlova pekárna, Czech Masters European Tour, Sisel Kaffé, catering Jana Paukerta, květinářství Papavera, módní návrhářky Aleny Wilson, Vinařství Chateau Lednice a vlasová kosmetika Aloxxi, s jejichž podporou se tato akce také konala.

Vyvrcholením slavnostního večera byla tombola, jejíž vyhlášení tuto výjimečnou akci zakončilo.

Bylo nám ctí se s Vámi opět po roce shledat a těšíme se na další skvělé zážitky, tentokrát v rámci 9. profesního setkání Magazínu Best of.


8.profesní setkání Foto Besim Mehinbašić
8.profesní setkání Foto Lukáš Hanusek
8.profesní setkání Foto Lukáš Hanusek


Tagy: Best of, magazín, profesní magazín, profesní setkání


Přidej komentář