Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Mandrage a Rybičky 48 naplnili Lucerna music bar

Mandrage
Mandrage, držitelé ceny PURUM hudební ceny Óčka v kategorii kapela roku
10.12.2010 12:44 | Kapely Rybičky 48 a Mandrage odehráli v pondělí 6. prosince v rámci svého Nebepeklo Tour koncert v pražském Lucerna Music Baru. Kutnohorští pop-punkeři Rybičky 48 a držitelé ocenění kapela roku TV Óčko Mandrage nadělili svým věrným fanouškům mnoho překvapení v podobě akustických setů a některých upravených písniček.

Koncertovou vřavu krátce po deváté hodině večerní rozpoutali Mandrage, když nasadili své osvědčené hity jako Hledá se žena či Už mě víckrát neuvidíš… Chlapce z Plzně vystřídali později kolegové z Rybiček 48, kteří svojí více než dobrou náladou nadopovali diváky k další salvě výborné hudební zábavy.

Česká pop-punková jednička Rybičky 48 zahájila své Nebepeklo Tour, na němž je provázejí plzeňští Mandrage, už na konci září. První brněnský koncert šňůry byl beznadějně vyprodán, a i na ostatních vystoupeních sklidily skupiny obrovský úspěch.

Rybičky 48 patří již několik let mezi klubové a festivalové stálice, kluci z Mandrage se do povědomí širší veřejnosti dostali po vydání alba „Hledá se žena“ se stejnojmenným megahitem. Od té doby tato plzeňská kapela sbírá jedno ocenění za druhým. Především připomeňme prvenství v kategorii Kapela roku v letošních cenách TV Óčko.

Přidej komentář