Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Fotosoutěž „Vaše bollywoodské tváře“

Fotosoutěž „Vaše bollywoodské tváře“
Fotosoutěž „Vaše bollywoodské tváře“
31.08.2009 19:57 | redakce ZaKulturou.cz
Fotosoutěž „Vaše bollywoodské tváře“

Festival bollywoodského filmu 2009/ Prague Indian Film Festival

Populární Festival bollywoodského filmu se blíží! Jeho již 7.ročník proběhne v prostorách indické ambasády a kina Světozor v Praze ve dnech 12.–18.října 2009. Součástí akce je oblíbená soutěž o nejlepší fotografii na dané téma.

Jako každý rok se i letos v rámci Festivalu bollywoodského filmu vyhlašuje fotografická soutěž tentokrát na téma „Vaše bollywoodské tváře“. Zúčastněte se a vyhrajte dvě letenky do Bombaje od společnosti Gulf Air.

Abyste se mohli zúčastnit soutěže, nemusíte být profesionálním fotografem, ani nemusíte jezdit fotit Bollywood do Indie. Nejcennějším vkladem není um a zkušenost, ale neotřelý nápad či originální zachycení tématického momentu. Soutěžit může každý, kdo zašle maximálně jednu vlastní barevnou nebo černobílou fotografii či fotografickou koláž na téma „Vaše bollywoodské tváře“ na emailovou adresu soutez@bollywood.cz nejpozději do půlnoci 15.září 2009.

Dvanáct fotografií vybraných komisí složenou z pořadatelů a partnerů festivalu postoupí do druhého kola, ve kterém o vítězi svým hlasováním rozhodnou návštěvníci festivalu. Vybrané fotografie budou k vidění v prostorách kina Světozor v průběhu festivalu od 15. do 17.října 2009. Vyhlášení vítěze proběhne v neděli 18.října 2009 před projekcí závěrečného filmu ve velkém sále kina.

Více o fotosoutěži a Festivalu bollywoodského filmu na www.bollywood.cz


Tagy: foto soutěž, fotosoutěž, soutěž, soutěže


Přidej komentář