Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Pozor! Soutěž o lístky na Majáles 2011 a tip na čarodějnický Aprílfest ve Stromovce

Majales 2011 logo modre
29.04.2011 22:18 | SOUTĚŽ O LÍSTKY NA PRAŽSKÝ MAJÁLES

Je tady slíbená soutěž o 2x 1 lístek na hlavní den oslav PRAŽSKÉHO MAJÁLESU 2011. Soutěžní otázka zní: Kolikátý ročník Pražského Majálesu právě probíhá? Soutěž probíhá na Facebookovské stránceZaKulturou.cz. Odpovědi vkládejte do komentářů pod soutěžní příspěvek na zdi. Po jednom volném vstupu získají první 2 správné odpovědi zaslané po sobotním pravém poledni. Tak googlujte a soutěžte! :)

Studentský festival Pražský Majáles 2011 má letos vlastní zahřívací kolo - 30.dubna 2011 se od 12:00 do 00:00 v pražské Stromovce koná Apríles, hudebně-divadelní party na počest Krále Majálesu a zprovoznění sportovně kulturního centra u Šlechtovy restaurace.


Hlavními hudebními tahouny letos budou City of Autumn a Last Station. „Celý hudební program je poskládaný z úspěšných klubových kapel tvořených převážně studenty, u kterých jsme dospěli k závěru, že si zaslouží zahrát si i ve Stromovce," říká Honza Šrot, dramaturg festivalu.


Celá událost se odehraje ve znamení oslavy jara, hudby, a hlavně kandidátů na Krále Majálesu. Proto se můžete těšit na jejich královské proslovy, kterými se pokusí získat si vaši přízeň. A protože správný král musí vládnout nejen rozumem, ale i schopnostmi, přichystali jsme pro ně záludné úkoly, které budou muset před zraky diváků vyplnit.


Dále semůžete těšit na různá divadelní představení a workshopy, a užít si atmosféru pravého rockového festivalu v kotli pod hlavním pódiem. Pivo vám natočí pár kroků od pódia - v nově otevřených prostorách Šlechtovy restaurace. Takže si povinně zaznamenejte: 30.4.2011, festival Apríles, park Stromovka.VSTUP VOLNÝ!

Tagy: Majáles 2011


Přidej komentář