Magazín kulturního dění v Praze a okolí

SOUTĚŽ O VSTUPENKY DO DIVADLA BEZ ZÁBRADLÍ NA KULTURNÍ FESTIVAL OSTRAVA V PRAZE

komorni_scena
Soutěž o lístky na představení v rámci kulturního festivalu Ostrava v Praze
25.05.2010 18:43 | V pondělí 24. května 2010 byla zahájena kulturní přehlídka Ostrava v Praze, v rámci které Ostrava představuje v Praze svá nejúspěšnější divadla a jejich představení, zpěváky, kapely, fotografy, výtvarné umělce minulé i současné a architekturu. Jedná se o dosud největší přehlídku, kde Ostrava prezentuje najednou svůj kulturní potenciál, svoji samozřejmou i nesamozřejmou kulturu. Pražané a návštěvníci Prahy se tak mohou seznámit s tím nejlepším, co v ostravské kultuře za poslední roky vzniklo, a porovnat svoji představu Ostravy se skutečností.

Ostravská divadelní scéna přiveze do Prahy svá nejúspěšnější divadelní představení, která se divákům představí začátkem června v Divadle Bez zábradlí, jedná se o např. inscenace souborů Národního divadla moravskoslezského, Divadla Petra Bezruče, Divadla loutek Ostrava, Divadla Aréna, souboru Janáčkovy konzervatoře a občanského sdružení Bílá holubice.

Přehlídka Ostrava v Praze potrvá do 10 září. Kompletní program naleznete na webových stránkách projektu www.ostravavpraze.cz Přehlídka je součástí přípravy Ostravy jako uchazeče o titul Evropské hlavní město kultury 2015.

Pro tři výherce máme připraveny vstupenky na představení v Divadle Bez zábradlí. Můžete vyhrát dvě vstupenky na tyto inscenace: Bezruč?! (Divadlo Petra Bezruče, 4.6.), Bavič (Národní divadlo moravskoslezské, 5.6.) či Brenpartija (Divadlo Aréna, 6.6.), představení začínají vždy v 19:00 hodin. Pokud chcete tedy vyhrát, odpovězte správně na následující otázku:


Jakým filmem byla zahájena kulturní přehlídka Ostrava v Praze?

a) Kouř
b)Sluneční stát
c)Tajemství ocelového města
Nápovědu hledejte na stránkách www.ostravavpraze.cz
Své odpovědi zasílejte do 1. června na soutezovstupenky@gmail.com


Vylosovaní výherci budou kontaktováni emailem 2. června.
Bezruc
Bila holubice
z_deniku_ostravaka


Tagy: Ostrava v Praze


Přidej komentář