Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Výherci soutěže: Francouzský rebel Villon sklízí úspěch Na Jezerce i na podzim

Představení Já, Francois Villon v Divadle Na Jezerce
Představení Já, Francois Villon v Divadle Na Jezerce
04.10.2012 11:33 | redakce ZaKulturou.cz Soutěžte o vstupenky na muzikál Já, Francois Villon, které uvede Divadlo Na Jezerce 14. října od 19 hodin.

V této původní české novince autorů Jiřího Hubače, Pavla Vrby a Ondřeje Brzobohatého ztvárňuje francouzského básníka mladý herec a zpěvák Martin Písařík, Kateřinu, hlavní ženskou postavu, hraje Petra Vraspírová. Režie se ujal Radek Balaš. "Je to komorní muzikál. Zpívá se v něm naživo, a přestože hudební základy nahrál autor hudby Ondřej Brzobohatý s velkým orchestrem, na jevišti jsou muzikanti také, protože živá hudba k tomuto žánru patří," říká principál "Jezerky" Jan Hrušínský, jehož divadelní společnost letos slaví své 10. narozeniny.

V příběhu středověkého rebela dále hrají Petr Kostka, Jana Malá, Petr Vacek, Peter Strenáčik, Tomáš Petřík, Ondřej Černý a Tomáš Vaněk. Inscenace je věnována nedávno zesnulým Jiřímu Hubačovi a Pavlu Vrbovi, kteří se na jejím vzniku podíleli.

Výherci soutěže

Ze soutěžících, kteří správně odpověděli na otázku Ondřej Brzobohatý k muzikálu Já, Francois Villon napsal? variantu za B) HUDBU byli vylosování 3 výherci, kteří získávají po dvou vstupenkách na muzikálové představení Já, Francois Villon, které se koná 14.října v Divadle Na Jezerce od 19:00, , a to:

Tereza Cízová

Petra Macků

Tomáš Hložek

Všem výhercům gratlujeme a přejeme příjemný kulturní zážitek!

Více na www.divadlonajezerce.cz

Tagy: Divadlo Na Jezerce, soutěž, soutěže


Přidej komentář