Magazín kulturního dění v Praze a okolí

Výherci soutěže: Vyhrajte vstupenky na představení Komedianti v Divadle Na Jezerce

Komedianti - Divadlo Na Jezerce
Komedianti - Divadlo Na Jezerce
19.11.2013 14:19 | redakce ZaKulturou.cz Komedianti: na Jezerce nová česká hra ze života herců

Původní autorská hra Arnošta Goldflama Komedianti je další novinkou Divadla Na Jezerce. Zachycuje týden v životě herců na počátku dvacátého století, kteří jsou v mnohém podobni svým dnešním kolegům. Během jedné štace prožívají svá dobrodružství, své radosti ale i smutky. Goldflam se zároveň ujal režie. V hlavních rolích uvidíme Kláru Issovou, Petra Vacka, Věru Kubánkovou, Miluši Šplechtovou, Kristýnu Hrušínskou a Jana Hrušínského.

"Divadlo Na Jezerce svým způsobem vzniklo na základech rodinné divadelní společnosti mojí babičky Anny Budínské-Červíčkové a hrdě se k odkazu této naší divadelní historie hlásí. Tam začínali svoji hereckou kariéru mimo jiné i můj otec Rudolf Hrušínský a například Josef Kemr," říká principál divadla Jan Hrušínský a dodává, že hra mu připadá nejen zábavná, ale i velmi lidská. "Divák prožije s kočovnými herci v době, kdy ještě nebyly ani rozhlas ani kino, ani televize, kousek jejich života - lásky, hádky, rozpory i usmiřování a také útržky z toho, co na štaci hrají," doplňuje Arnošt Goldflam. Divadlo Na Jezerce uvede hru Komedianti 21. prosince.


Více na www.divadlonajezerce.cz

SOUTĚŽ

Výherci soutěže

Ze soutěžících, kteří správně odpověděli na otázku Hra Komedianti zachycuje život herců na počátku: variantu za a/ 20. století byli vylosování 3 výherci, kteří získávají po dvou vstupenkách na představení Komedianti, které se koná 21.prosince v Divadle Na Jezerce od 19:00 hod., a to:

Jiří Plechatý

Elena Hnízdilová

Michaela Kasičková

Všem výhercům gratulujeme a přejeme příjemný kulturní zážitek!


Komedianti - Divadlo Na Jezerce


Tagy: Divadlo Na Jezerce, soutěž


Přidej komentář